Sahibinden kargolama kısmında sadece kargo kodu çıkıyor

skycre

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 RX6650xt oc edıtıon (asus) 16gb ddr4 3200mhz apacer panther ram
Merhaba. Sahibinden'de ürünüm satıldı diyordu. Ben de kart bilgilerimi ekleyip onayladım fakat kargolama kısmında sadece kargo kodu çıkıyor. Ne alıcının kim olduğunu ne de alıcının adresini görebiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba. Sahibinden'de ürünüm satıldı diyordu. Ben de kart bilgilerimi ekleyip onayladım fakat kargolama kısmında sadece kargo kodu çıkıyor. Ne alıcının kim olduğunu ne de alıcının adresini görebiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Kargo firmasına gidiyorsun orada yazan yurtiçiydi en son o kodu söylüyorsun alıcı bilgileri otomatik görünüyor onlarda. Para vesaire de ödemiyorsan gönderirken.

Ne çıkmasını bekliyordun? Alıcının bilgilerini göremezsin zaten. Hangi kargoyla satış yapacaksan şubeye gidip ürünle beraber kodu vermen yeterli.

Ne bekliyorsan oradaki kargo kodunu kolinin üstüne okunur bir yazı ile yazıcaksın daha sonra şubeye bırakacaksın onlar gereken işlemi yapacaklar.

Kargo firmasına gidiyorsun orada yazan yurtiçiydi en son o kodu söylüyorsun alıcı bilgileri otomatik görünüyor onlarda. Para vesaire de ödemiyorsan gönderirken.

Teşekkür ederim hocam sağ olun.

Geri
Yukarı