Sahibinden nasıl güvenli alışveriş yapılır?

yenneferw

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, sahibinden üzerinden monitör alacağım fakat ödeme işlemini nasıl yapacağız emin olamadım. Kişi önce parayı istiyor, sonra kargolayacak. Paramgüvende sanırım çalışmıyor. Napmam gerek?

Merhaba, sahibinden üzerinden monitör alacağım fakat ödeme işlemini nasıl yapacağız emin olamadım. Kişi önce parayı istiyor, sonra kargolayacak. Param Güvende sanırım çalışmıyor. Napmam gerek?

Eğer böyle yaparsanız monitör bozuk gelse başınız ağrır. Ya da kargoda hasar görse aynı şekil. Param Güvende çalışıyordur fakat adamın işine gelmiyordur çünkü Param Güvende müşterinin arkasında oluyor genelde.

Eğer böyle yaparsanız monitör bozuk gelse başınız ağrır. Ya da kargoda hasar görse aynı şekil. Param Güvende çalışıyordur fakat adamın işine gelmiyordur çünkü Param Güvende müşterinin arkasında oluyor genelde.
S-Param Güvende hizmeti bu kategorideki ürünler için sunulmamaktadır. Sıfırı gerçekten masraflı monitörün.

Merhaba, sahibinden üzerinden monitör alacağım fakat ödeme işlemini nasıl yapacağız emin olamadım. Kişi önce parayı istiyor, sonra kargolayacak. Param Güvende sanırım çalışmıyor. Napmam gerek?

Monitörlerde Param Güvende ile alışveriş olmuyor biliyorlar bir sorun olacağını ben MacBook ekranı yollamıştım sağlam kargoda bile kırılmıştı yalan olmuştu yani bir nebze riskli işler yakın olduğunuz kişilere bakmanız daha iyi olur bir de dolandırıcılık falan ünlü biraz orada. Kısaca elden alabileceğiniz kişileri bulun bence.

Kesinlikle bu hatayı yapmayın...
Param Güvende harici işlem yapmayın, Param Güvende'nin calışmaması diye bir şey söz konusu olamaz...
Havale falanda isterse yapmayın, sahibinden sadece kredi kartı ödemesi var.
Girdiginiz site fake olabilir, get tıkladıgınızda acılmıyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı