Sahibinden param güvende alışveriş

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bayramdan önce sahibinden de param güvende ile ekran kartı aldım bozuk çıktı. Bugün sahibinden anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo'ya kargoyu verdim ücretsiz gönderme kodunuda göstermedim ama satıcıya 48 TL ücret çıktı adam diyor ücretsiz değilse almam diyor ama ben param guvendeyle boşuna mı aldım? Nasıl yapacağız arkadaşlar?

IMG_20210724_113346_1.jpg

% 20 etiket fiyatının üstüne kazanç koyarak sahibinden alışveriş yapmanıza üzüldüm açıkçası. İnşallah çözüme kavuşturursun.

Ücretsiz olması lazımdı adam haklı.

Şubedeki arkadaşa özeliikle sordum kargoyu veren arkadaş ücret ödemedi bende alırken ödemedim adam şey dedi ücretsiz ama dedi bununda bir hizmet bedeli var dedi ben fazla uzatmak istemedim açıkçası.
% 20 etiket fiyatının üstüne kazanç koyarak sahibinden alışveriş yapmanıza üzüldüm açıkçası. İnşallah çözüme kavuşturursun.

Ücretsiz gönderme kodunun son iki hanesini gözükmediği için söyleyemedim ama geri kalanını söyledim.
Şimdi benim şubeyde gittiğimde ne demem lazımdı?

Şubedeki arkadaşa özeliikle sordum kargoyu veren arkadaş ücret ödemedi bende alırken ödemedim adam şey dedi ücretsiz ama dedi bununda bir hizmet bedeli var dedi ben fazla uzatmak istemedim açıkçası.

Ücretsiz gönderme kodunun son iki hanesini gözükmediği için söyleyemedim ama geri kalanını söyledim.

Ekran kartına ne kadar ödediniz. Daha doğrusu hangi ekran kartını satın almayı düşündünüz. Ayıptır sorması cevaplamak zorunda değilsin tabii dostum. Sormak istedim.

Şimdi benim şubeyde gittiğimde ne demem lazımdı?
Hocam zaten sen alırken belirli bir yüzde fazla alıyor sahibinden hizmetin bedeli o işte sanki hayrına yolluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı