Sahibinden satışından para gelmedi

Hank J Wimbleton

Hectopat
25 Ekim'de Pokemon kartı satışım onaylandı. 35TL gelecekti fakat annemin IBAN'ı verip kendi ismimi yazdığımdan para banka hesabına aktarılamadı diye mesaj geldi. Bugün de aklıma geldi de. İsmimi bilgilerimi anneminki ile değiştirdim. Parayı nasıl alabilirim?

• sahibinden.com / Bana Özel/ Güvenli e-Ticaret/ Satış İşlemlerim/ Banka Bilgilerim alanında IBAN’ınızı ve Ad Soyadı bölümlerini doğru olarak kaydetmek

Ibanın sahibinin adı soyadı iban'a uyuşmuyorsa para gelmiyor forumda birisi daha aynı hataya düşmüştü muhtemelen para yandı ama yine de müşteri hizmetlerine yazın.

Selam dostum aynı sorunu zamanında bende yaşamıştım sahibindendeki isim ve soy ismin verdiğin IBAN'ın isim ve soy isim ile aynı olmak zorunda bunu değiştirmek için ise sahibinden müşteri hizmetleri ile görüşmen gerekecek ve işlemleri tekrarlayacaklar 5 iş günü içerisinde paran gelecek. Yardımcı olduysam çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

25 Ekim'de Pokemon kartı satışım onaylandı. 35TL gelecekti fakat annemin IBAN'ı verip kendi ismimi yazdığımdan para banka hesabına aktarılamadı diye mesaj geldi. Bugün de aklıma geldi de. İsmimi bilgilerimi anneminki ile değiştirdim. Parayı nasıl alabilirim?
Hesap sahibinin ismi yanlış olduğu için, banka parayı hesaba yatıramayıp iade eder. Yani para sahibinden’e geri gitti. Bilgileri düzeltip tekrar aktarım talebinde bulunun.

Selam dostum aynı sorunu zamanında bende yaşamıştım sahibindendeki isim ve soy ismin verdiğin IBAN'ın isim ve soy isim ile aynı olmak zorunda bunu değiştirmek için ise sahibinden müşteri hizmetleri ile görüşmen gerekecek ve işlemleri tekrarlayacaklar 5 iş günü içerisinde paran gelecek. Yardımcı olduysam çözüm olarak işaretlersen sevinirim.
Evet hocam kendi ismimi girdiğim içinmiş şimdi konuştum müşteri hizmetleri ile. Teşekkürler yardımlarınız için :)

Geri
Yukarı