Sahibinden sitesindeki mobilya ilanı gerçek mi?

Arkadaşlar selamünaleyküm bu alışveriş sitelerden anlamıyorum teyzem mobilya bulmuş ve bana linki attı linki açtım sahibinden sitesi çıktı. İnternette görüyorum fakat bu ilanı sahibinden uygulamasında göremiyorum.

Arayıp sorduğumda Param Güvende var diye 3 kişi falan aynı anda alırsa sıkıntk olur herkese açık yapmadım diyor. Gerçek midir?

SIFIR KOLTUK TAKIMI TEMİZ BİR AİLEYE VERMEK İSTİYORUM YURTDIŞINA ÇIKACAĞIM

Son düzenleyen: Moderatör:
1716580493738.png

Sahte site

Site dolandırıcı sitesi. Kullanıcı adı şifre alanına rastgele bir şeyler giriş yapıyor. Güvenli ödeme yerine EFT yapmanı bekliyor. Çok acemi işi yapılmış bir site. Tasarımından bahsetmeye gerek bile yok. Rezalet bir tasarımı var. Dolandırıcılar artık işi bilmiyor gördüğüm kadarıyla. 😂

Arkadaşlar selamünaleyküm bu alışveriş sitelerden anlamıyorum teyzem mobilya bulmuş ve bana linki attı linki açtım sahibinden sitesi çıktı. İnternette görüyorum fakat bu ilanı sahibinden uygulamasında göremiyorum.

Arayıp sorduğumda Param Güvende var diye 3 kişi falan aynı anda alırsa sıkıntk olur herkese açık yapmadım diyor. Gerçek midir?

SIFIR KOLTUK TAKIMI TEMİZ BİR AİLEYE VERMEK İSTİYORUM YURTDIŞINA ÇIKACAĞIM
"Yurt dışına çıkacağım" yazmak yerine "yurt dışına kaçacagim" olarak değiştirmeli ilan başlığını, site zaten sahte, Bir de, güvenilir olsun diye isminin başına Dr. Koymuş. Aynen inandik. :D

Bu arada link Türkiye DNS rotasyonunda sahibindene yönlendirilmiş durumda. Hemen ihbarlamışlar sanırım siteyi. Kapanmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı