Sahibinden üzerinden alınan ekran kartına satıcı iade yapmıyor

Sahtekartlık yapar diye hiç düşünmemiştim ki valla. Ülkemizde kendi milletimiz böyle sahtekar olmuşsa yanmışız.
Hocam valla bunu söylediğinize inanamıyorum. Nasıl sahtekarlık yapar diye düşünmediniz? Sahtekarlık yapmaz diye düşünmemeniz gerekiyor.

Sahibinden'i ara ve de ki konuşmalar elimde kart söylediği gibi çıkmadı yalan söyledi, yanlış bilgi verdi diyeceksin sonra iade almamak için ya kartı kırdı ya da kırık değil yalan söylüyor diyeceksin.

Valla hiç tahmin etmedim. Herkesi kendim gibi dürüst sahmışım. Bide aracı siteye güvenimden dolayı.

Onu beni aradılar. Iadeniz durduruldu dediler. Bende anladım durum bundan ibaret diye dedim. Arayan kişiye 7 günlük bir rapor düzenleme süresi varmış. Karsı taraf şimdi işte ne yapcaksa onu beklicekler. Sonra hukuki süreç başlayacakmış.

Valla birşey almaya korkar olduk üzücü ne ara bu hale gelmiş insanlar.

Merhabalar. Sorunum çözüldü. Aldığım kişi sırf pislik olsun diye iadeyi iptal edip, işi uzatmıştır. Para iadesi gerçekleşti geç olsada. Kötü yanı taksitle almıştım ürünü. Parayı taksit taksit geri alıcakmışım o biraz sıkıntı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı