Sahibinden'de 4500 TL'ye Xbox Series S alınır mı?

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 1B
İthalatçı garantili ürün önermiyorum şahsen. Kullandığın zaman garantilik bir mevzu olursa çok sıkıntıya girersin ayrıca satarken de zorlanırsın. En iyi en temizi Microsoft garantili ürün almak.

Fly adında bir ithalatçı ile çok sorunlar yaşadım Series S'i muhtemelen de onlar satıyordur onlardan ürün alınmasını önermiyorum.

Hocam ben sıfır almaktan yanayım fakat Trendyol'da ürünün yorumlarında bazı kişiler ürünün açık yollandığını ve önceden kullanıldığını yazmışlar.

Yani şans işi biraz da hocam o dilerseniz garantisi olan elden alabileceğiniz 2.el ürünlere bakın veya sıfır alın video kaydı gibi şeyleri halledin baktınız açılmış davaya kadar gider bu iş sizin vereceğiniz karar bu ama konsol için aklınızda soru kalmasın dediğim gibi 6000TL bilgisayar alamazsınız konsol şahsen çok iyi ben olsam alırım hakkınızda hayırlısı olsun.

Yani şans işi biraz da hocam o dilerseniz garantisi olan elden alabileceğiniz 2.el ürünlere bakın veya sıfır alın video kaydı gibi şeyleri halledin baktınız açılmış davaya kadar gider bu iş sizin vereceğiniz karar bu ama konsol için aklınızda soru kalmasın dediğim gibi 6000TL bilgisayar alamazsınız konsol şahsen çok iyi ben olsam alırım hakkınızda hayırlısı olsun.
Biraz değil. Direkt şans.

Fiyat güzel gibi ama ilan tarihi güncel mi hocam?
Evet hocam 2 gün önce.

Teşekkür ederim.

@Phreak hocam dolap uygulamasını deneyimlediniz mi? Orada da garantili 6000 TL'ye buldum. Satıcı puanı da yüksek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı