Sahibinden'de alınacak ekran kartının sıfır olduğu nasıl anlaşılır?

lebowskia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sahibinden Param Güvende ile sıfır ekran kartı almayı düşünüyorum, fiyatı internette satılanlardan daha uygun, acaba sıfır olduğunu anlayabilir miyim? RTX 3070 Ti'ya da 3080 düşünüyorum. Sizce güvenmeli miyim? Jelatinleri açılmamışsa kullanılmş olma ihtimali var mı?

Merhaba. Sahibinden Param Güvende ile sıfır ekran kartı almayı düşünüyorum, fiyatı internette satılanlardan daha uygun, acaba sıfır olduğunu anlayabilir miyim? RTX 3070 Ti'ya da 3080 düşünüyorum. Sizce güvenmeli miyim? Jelatinleri açılmamışsa kullanılmş olma ihtimali var mı?

Fiyatı bir tık uygun diye ben olsam almazdım. Orada ne yaptıkları belli değil. Başka bir kart bile çıkabilir içinden. Jelatin yapmakta bir şey yok ki her türlü yapıyorlar zaten.

Seri numarasından garanti sorgula ve geldiğinde bandrolünü kontrol et . Yinede dolandırılmaya açık durum kimse 0 olarak 10 k ya aldığını 9 k ya satmaz .

İnternettekinden çok daha uygunsa kuşku duymak lazım. Zira Esenyurt tarafında bir yerden bahsediyorlardı geçen, sıfır diye 2. el satıyormuş minning görmüş falan kartları.

Hocam fiyatından anlarsınız yeni mi kullanılmış mı. Ama çok kötü şeyler de dönüyor kartlarla mesela GTX 1660'ın içinden GT 710 bile çıkabiliyor bazen. (Bir YouTuber Ebay'den sahte ekran kartları sipariş etmişti.)

Tüm ilanda ki ürünlerine bakar mısın o kişinin bir sürü ekran kartı varsa dolandırıcı muhtemelen .

Tüm ilanda ki ürünlerine bakar mısın o kişinin bir sürü ekran kartı varsa dolandırıcı muhtemelen.

Teşekkürler, evet önceden alınmış sıfır, birkaçtane buldum ve fiyat farkı da bayağı var bazıları 4 - 5 bin daha ucuz, bazıları stok yok internette, tüm ürünlerinde başka bir şey yok ama bayağı fiyat farkı oluğu için kuşkulu sanırım.

Geri
Yukarı