Ekran kartının sıfır olduğu nasıl anlaşılır?

Larassi1

Centipat
Yer
Zirve
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x Gskill 1x16 2400mhz ram Sapphire Rx 6600 8gb Gigabyte b450 Aorus Elite Xpg sg40 512gb M.2 Ssd Corsair 650w Psu Wd blue 1tb Hdd
Meslek
öğrenci
Ekran kartı alacağım Sahibinden'de bir mağazadan. Sıfır diyor. Güvenlik bandı kapalı diyor. Sıfır kanıtları yeterli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rx 6600 asus 5000tl 3 yıldır üye olan bir mağaza satıyor birsürü ürünü vardı bilgisayarcı ve güvenlik bandı kapalıymış sıfır diyor
Sıfırı 6-7k bandında olan bir kartı 1500 tl zararına satacağını sanmıyorum.Sapphire modeli 5300tl.Sıfır bulabilirsiniz bu bütçeye.

Sıfırı 6-7k bandında olan bir kartı 1500 tl zararına satacağını sanmıyorum.Sapphire modeli 5300tl.Sıfır bulabilirsiniz bu bütçeye.

O indirimdede sizce ne zaman biter indirimi ve zam gelirmi gelirse fiyatı ne kadar olur sizce

İnternetten kutu açılımı videosu izleyebilirsin. Eğer kutudaki eşyaların yerleri, bantlar ve bant yapıları aynı değilse ve kutu açılımı videosu eski değilse(Eğer eskiyse günümüze kadar aynı ürünün kutu tasarımı değişmiş olabilir) o zaman problem var demektir.

İndirimde değil sanırım.Ayrıca illa asus modelini istiyorsanız yaşadığınız yer veya gidebileceğiniz yer söyleyin ilan atayım.
Satıcı şey dedi garantiden sıfırı ile değiştirilmiş ürün olduğu için ucuzdur diye sizce haklımı ve sıfır 6600 bulabilirseniz 5k civarına atarmısınız

Geri
Yukarı