Sahibinden'de bulunan GTX 980 Ti i3 9100F sistem alınır mı?

Şöyle bir şey buldum hocam alınabilir mi?

Hocam aşırı bilgim yok benim anakart vb üzerinden o yüzden size önerim yeni konu açıp başkaların önerilerini almanız.

Hocam aşırı bilgim yok benim anakart vb üzerinden o yüzden size önerim yeni konu açıp başkaların önerilerini almanız.

Lakin işlemciyi Ryzen 5 5600 yaparsanız devasa fark olur söyleyeyim sistemin kendisi güzel ama dediğim gibi anakart RAM SSD bu tarz parçalarla detaylı bilgim yok.

Lakin işlemciyi Ryzen 5 5600 yaparsanız devasa fark olur söyleyeyim sistemin kendisi güzel ama dediğim gibi anakart RAM SSD bu tarz parçalarla detaylı bilgim yok.

Anakart ve ekran karti değişebilir.

Arkadaşların önerdiği 5500+RX6600 çok daha güncel ve performanslı bir sistem. GTX 980Ti 250W bir ekran kartı zaten çok ısınır.

Merhaba arkadaşlar, Sahibinden'de böyle bir ilan buldum. 15.000 TL fiyat vermiş, alıp sadece GTA 5 ve Valorant CS2 gibi oyunlar oynayacağım. Yeterli güçte olur mu?

Sahibinden Full set oyun bilgisayarı.

i3 9100F 4.2GHz Turbo.

16 GB Dual kit RAM.

MSI Gaming X GTX 980 Ti 6 GB GDDR5 384bit ekran kartı.

1TB HDD.

128 GB SSD.

Zalman Z11 Neo 500W kasa.

BenQ XL2411 144Hz 24 inç 1080p monitör.

Win10Pro oyun için performans sürümü temiz format atıldı gerekli programlar kuruldu. Çok seri bilgisayardır hızlı açılır. Alıcıya hayırlı olsun.

Age of Empires 4 1080p 144+FPS

Euro Truck Simulator 2 1080p 144+FPS

CS2 1080p 150+FPS

PUBG Mobile 1080p 90FPS.
Pahalı alma bence.
9 yıllık bir GPU olan bir sisteme o kadar verilmez bence. Güncelliğini yitirmiş.

Şöyle gaming laptop’ım mevcut elime 15 k kadar bir para geçti bide bi masaüstü alim dedim 15 k bütçe.
Madem elinizde hazır para var, bence üzerine biraz daha koyup 17-18 civarı çok daha iyi bir sistem alın. 25bin bandına çıkarsanız DD5 güzel bir sistem de alabilirsiniz. Hatta bunu yapıyorlar mı bilmiyorum ama itopya, gaminggen vb. mağazalarda, kalan ücreti taksit yapıyorlar mı diye sormayı da deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı