Sahibinden'de satış nasıl yapılır?

konfessink

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Metal İşleri - Kaynakçılık
Hocam, başlıkta da gördüğünüz gibi sarı sitede ilk defa satış yapıyorum. 18 yaşından küçüğüm, sorun olur mu? 300TL'ye Frisby kasayı satışa çıkardım ve kargo ile gönderimi seçtim. Fatura kesmem zorunlu mu? Komisyon alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş hakkında fikrim yok. GET ile alışverişte komisyon alıyor. GET ile sattığında onlar senın adına fatura kesiyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
GET sistemi satıcıyı kanser eder bir uygulama 1 aya anca alabilmiştim paramı. Müşteri isen çok güzel uygulama ama :)

İnternetten bişey satarken satmak istediğin fiyatı yazarsan delirtir bizim vatandaşımız seni sinirden son 1 yıldır gereksiz eşyalarımı satmaya bşladım başlamaz olaydım bedava versem üstüne yol parası istiyecek insanlar var ne yazıkki. 1000 liralık ürüne adam 500 lira veriyim diyip delirtiyor beni.

İnternetten bişey satarken satmak istediğin fiyatı yazarsan delirtir bizim vatandaşımız seni sinirden son 1 yıldır gereksiz eşyalarımı satmaya bşladım başlamaz olaydım bedava versem üstüne yol parası istiyecek insanlar var ne yazıkki. 1000 liralık ürüne adam 500 lira veriyim diyip delirtiyor beni.
DDR3 anakart bakıyorum DDR4 anakart parası isteyen var. Delirtiyorlar adamı

Yeni konular

Geri
Yukarı