Sahibinden'deki RTX4070 Ti satıcısı güvenilir midir?

Yusufii07

Picopat
Daha fazla  
Sahibinden'de aşağıda linki bulunan ürünü almayı planlıyorum (ekran kartı, sıfırmış). Yalnız satıcı 1 ay içinde tam olarak 500 ilan atmış ve hiç satmamış ama güvenilirimsi geldi bana. Yine de size danışmak istedim. Ve mağaza Param Güvende ile satış yapmıyormuş.

Bu adamlar dolandırıcı.

Sahibinden'de aşağıda linki bulunan ürünü almayı planlıyorum (ekran kartı, sıfırmış). Yalnız satıcı 1 ay içinde tam olarak 500 ilan atmış ve hiç satmamış ama güvenilirimsi geldi bana. Yine de size danışmak istedim. Ve mağaza Param Güvende ile satış yapmıyormuş.

Mınıng olabılır cok fazla ekran kartı eklemısse.

Ventus çok ısınıyor hocam. Buna 25.000 vereceğine sıfır kaliteli bir 4070 al daha iyidir. Ve Param Güvende yok. Adam parayı alıp dolandırabilir. Hatta sıfır Galax 4070 Ti bu fiyat bandında zaten. Biraz daha bütçe arttır 4070 Ti al sıfır.

Son düzenleme:
Ben satıcıyı tanıyorum istanbul piyasasında bilinen birisi ama sıfır dediği ürün ben görmedim hepsi açılmış kullanılmış ürünler

Kendi evinin alt katında yapıyor bu işi başınız ağrımasın , ben zamanında pc almıştım iade edene kadar göbeğim çatladı

Bana çok yakın oturuyor

Ben satıcıyı tanıyorum istanbul piyasasında bilinen birisi ama sıfır dediği ürün ben görmedim hepsi açılmış kullanılmış ürünler

Kendi evinin alt katında yapıyor bu işi başınız ağrımasın , ben zamanında pc almıştım iade edene kadar göbeğim çatladı

Bana çok yakın oturuyor
Arkadaşın yazdığını ciddiye alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı