Sahibinden'den Papara'ya para gelir mi?

FCKerem

Decipat
Daha fazla  
Şimdi şöyleki ben Param Güvende ile bir satış gerçekleştirdim ve herhangi bir bankada da kullanıcı olmadığım için Papara IBAN'ımı girdim. Sonra dedim bunun komisyonu falan var mı bir destek ekibine yazayım dedim keşke yazmasaydım adamlar dünyamı başıma yıktı. Sahibinden gibi bir yerden Fast ile Papara'ya para atılamazmış bu durumda benim param ne olacak? İşlem yaptığım yere yazmayı teklif ettiler ben de tamam dedim Sahibinden'in desteğine yazdım bakalım ne zaman mesaj gelecek. Sizce bir sıkıntı olur mu? Olursa ne yapacağım? Adam aldı bilgisayarı gayet de beğendi şimdi iadeyle uğraşacak.

papara.PNG

Şimdi şöyleki ben Param Güvende ile bir satış gerçekleştirdim ve herhangi bir bankada da kullanıcı olmadığım için Papara IBAN'ımı girdim. Sonra dedim bunun komisyonu falan var mı bir destek ekibine yazayım dedim keşke yazmasaydım adamlar dünyamı başıma yıktı. Sahibinden gibi bir yerden Fast ile Papara'ya para atılamazmış bu durumda benim param ne olacak? İşlem yaptığım yere yazmayı teklif ettiler ben de tamam dedim Sahibinden'in desteğine yazdım bakalım ne zaman mesaj gelecek. Sizce bir sıkıntı olur mu? Olursa ne yapacağım? Adam aldı bilgisayarı gayet de beğendi şimdi iadeyle uğraşacak.

Eki Görüntüle 2065780

İadeye gerek yok destek ile konuş IBAN'ını kaydet o hesaba gelir para eğer IBAN'ın yoksa hesap ismini değiştir desteğe yaz yakınının IBAN'ını ver gene o IBAN'a atarlar aynı durumu bende yaşadım sıkıntı olmuyor.

@laksii Çok sağ ol cevabın için. İçime su serptin. Akrabam olması şart mı? En iyisi arkadaşın İBAN'ına atarım

bir de tam anlatabilirseniz nasıl yapacağımı sevinirim.

@laksii reis tam nasıl yapacağımı anlatabilir misin?

@laksii çok sağ ol cevabın için. İçime su serptin. Akrabam olması şart mı? En iyisi arkadaşın IBAN'ına atarım.

Bir de tam anlatabilirseniz nasıl yapacağımı sevinirim.

@laksii reis tam nasıl yapacağımı anlatabilir misin?

Desteğe durumu anlat yardımcı olurlar arkadaşında olabilir.

Geri
Yukarı