Sahibinden'den sıfır PC parçaları alınır mı?

kowyas

Decipat
Sahibinden'den ayrı ayrı sıfır parçalar alınca daha uyguna geliyor. Gidip ürünleri görme, test etme imkanım yok. Sizce Sahibinden'den ayrı ayrı sıfır parçalar alınır mı? (hepsi param güvende ile olacak)

Sıfır olduğunu anlamak önemli mesela bana 10 sene kullanılmış CPU getirseler anlamam. Arada fiyat farkı da varsa acaba sıfır değil mi diye düşünmeden edemezdim.

Sıfır olduğunu anlamak önemli mesela bana 10 sene kullanılmış CPU getirseler anlamam. Arada fiyat farkı da varsa acaba sıfır değil mi diye düşünmeden edemezdim.

Arada aşırı fark yok fakat yine de daha uyguna geliyor. Mesela satıcı fiyatı ucuzken bir parçayı alıp elinde tutup hiç kutusunu açmamış olabilir ve şu anda fiyatı artmışken satıyor olabilir.

Sahibinden'den ayrı ayrı sıfır parçalar alınca daha uyguna geliyor. Gidip ürünleri görme, test etme imkanım yok. Sizce Sahibinden'den ayrı ayrı sıfır parçalar alınır mı? (hepsi param güvende ile olacak)
sahibindeni bilmiyorum ama letgoda adamlar full bozuk satıyor ram ve ekran kartı aldım ikiside bozuk çıktı adam engelledi telefonlara bakmıyor mahkemeye versen ben verdiğimde sağlamdı diyecek mal gibi kalacaksın yanında kasa götürüp deneyemiyorsun da götürsen de nerede elektrik bulup çalıştıracan orası ayrı. eğer deneme imkanın varsa dene öyle al

Sahibindeni bilmiyorum ama Letgo'da adamlar Full bozuk satıyor RAM ve ekran kartı aldım ikisi de bozuk çıktı adam engelledi telefonlara bakmıyor mahkemeye versen ben verdiğimde sağlamdı diyecek mal gibi kalacaksın yanında kasa götürüp deneyemiyorsun da götürsen de nerede elektrik bulup çalıştıracan orası ayrı. Eğer deneme imkanın varsa dene öyle al.

Param güvende ile alacağımdan parçalar geldiğinde deneyebilme şansım var buna güveniyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı