Sahininden üstünde olan "Gaming Türkiye" satıcısı güvenilir mi?

viceofhumanity

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx yok i9 yok monitör 60 hz
Ekran kartımı sattım ve yerine ucuz ekran kartı arıyorum. O sırada karşıma Gaming Türkiye isimli bir satıcı çıktı. WhatsApp'tan yazdım, işletme hesabı bana otomatik olarak Google maps konum attı. Google mapsdan baktım Gaming Türkiye diye bir yer gözükmüyor ve fiyatları indirim adında çok ucuz satıyorlar, acaba güvenmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani, neredeyse aynı cümle ile bir çok konu açılmış. Onlara bakabilirseniz ortalama bir karar verirsiniz.

Sürekli isim değiştiren bir yer var orası olma ihtimali var, önceden andromeda teknolojiydi. Hiç bulaşmayın bence.

Hocam ucuz ise bir iş vardır. Dükkan İstanbul / Esenyurtta mı?

Bu tarz satış yapan bir dükkan vardı Esenyurtta. Her 3 ayda 1 isim değişiyor GameCentral, Andromeda falandı önceki isimleri.

Bir çok şikayet vardı ben de almaktan vazgeçtim. Her ürüne "Sıfır" yazılıyor. Rx 580 vardı ona bile sıfır dedi adam :D

Bozuk ekran kartlarını reballing ile tamir ediyorlar ama 2 3 ay sonra patlıyor.
Mining yapılmış kartlar oluyor.
Genelde kutu seri no ile cihaz üzerindeki seri no aynı olmuyor.

Mağazaları varsa kayıt belgesi veya ticari sicil no sunu isteyerek sorgula.Ayrıca sahibinden satış yapan yeni bir firma.Kendi web siteleri de yok.Yani şahsen parayı gönderip ürün beklemeniz mantıklı bir hareket olmaz.

Aklıma nedense kurban bayramında herkes 12.000-13.000 TL'ye hisse satarken 7000 TL'ye hisse satan uyanıklar geldi. 🙂 Arasında bağlantı kurun işte. 🙂

1689148432961.png

Yeni ismi Gaming Türkiye bilginiz olsun fakat ifşalandıkça isim değiştiriyor siz bu mesajı okudugunuzda yine isim değiştirmiş olabilir.

Eski kullandığı isimler;

Andromeda teknoloji

Gamer central

Vogue Gaming market

Gamer world

OYUNCU DÜNYASI

Gaming Türkiye

Eksen Bilişim

Yeni konular

Geri
Yukarı