Sahte bir anakarta iOS yüklenir mi?

Bunu Apple yapabiliyorsa sen niye yapamayasın ki? Ne kadar vaktini alır veya nasıl yaparsın bilmiyorum fakat kısa sürede etkili bir şekilde yapabilirsen Apple'da işin hazır ya da hapishanede tuvalet temizlersin.

Hocam eski konularınıza baktım siz tam anlamıyla OKB hastalığına kapılmışsınız. Telefonunuzda bir şey yok artık bununla alakalı konu açmaktan vazgeçip Psikiyatrist'e görünmeniz gerekiyor aşırı fazla takıntı yapmışsınız hasta olacaksınız.

Başlık yanlış, işletim sistemleri anakarta değil harddiske kurulur. Tamam Apple telefonlarda harddisk anakarta birleşik ama yinede iOS anakarta değil harddiske kuruluyor.

Başlık yanlış, işletim sistemleri anakarta değil harddiske kurulur. Tamam Apple telefonlarda harddisk anakarta birleşik ama yine de iOS anakarta değil harddiske kuruluyor.
İşletim sistemi yüklemek basit bir kopyala yapıştır işlemi değil hele IOS için hiç değil. Kamerasını değiştirince "hop kardeşim" diyen telefon için komik yorum.

Yani yine denk geldim size.
Neyse cevap vereyim.
Bunu yapabilecek insan 2. el telefon satıp içine iOS falan kurmaz bu 1.
Bunu yapacak kişi aşırı ileri düzey teknik bilgiye sahip olmalı bu 2.
Ayrıca siz neden Apple ile iletişime geçip orijinalliği doğrulatyorsunuz?

Tamamen paranoya arkadaşın ki.
Eski konularına bakarsanız anlarsınız zaten.
Tamamen kafadan kuruyor bu tür şeyleri ne donanım ne yazılım hakkında toz zerresi kadar bile bilgisi yok 😅

Telefonu parçaladım gerçekten psikolojik olarak çok rahatladım içindeki parçaların yarısi yan sanayiydi batarya, ekran, kablolar (Apple logosu yoktu), kamera, hoparlörler yan sanayiydi gerçekten kirdim ve rahatladım.

Dosya Ekleri

• IMG20210726050720.jpg
    IMG20210726050720.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG20210726045933.jpg
    IMG20210726045933.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG20210802191450.jpg
    IMG20210802191450.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG20210802191539.jpg
    IMG20210802191539.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 42
Telefonu parçaladım gerçekten psikolojik olarak çok rahatladım içindeki parçaların yarısi yan sanayiydi batarya, ekran, kablolar (Apple logosu yoktu), kamera, hoparlörler yan sanayiydi gerçekten kirdim ve rahatladım.

Tavsiyem psikolojiniz düzelene kadar iPhone 12 Pro Max bile olsa hiçbir telefon almayın.
Bir süre tuşlu telefon kullanın psikolojiniz düzelene kadar.

Hocam sizin psikolojik destek almanız lazım bence.

Nasıl normal cihazlara Mac yükleniyorsa, aynısı telefonlar içinde yapılabilir.

Geri
Yukarı