Sahte mail ve ödeme bildirimi

kacil97

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar mail adresime sürekli saçma sapan ödeme bildirimleri geliyor çeşitli yabancı sitelerden ara sıra denk geliyorum bunları nasıl engelleyeceğim ve bunların kaynağı nereden geliyor bu mailleri nasıl yok edeceğim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Üstelik benim PayPal hesabım bile yok.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-13_102450513.png
    resim_2023-05-13_102450513.png
    35,7 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba arkadaşlar mail adresime sürekli saçma sapan ödeme bildirimleri geliyor çeşitli yabancı sitelerden ara sıra denk geliyorum bunları nasıl engelleyeceğim ve bunların kaynağı nereden geliyor bu mailleri nasıl yok edeceğim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Üstelik benim PayPal hesabım bile yok.

Mail adresiniz de gözükmüş yenileri gelirse şaşırmayın.

Bana da geldi 10.5 milyon dolar göndereceklermiş :D kartla benden WhatsApp number ad soyad adres pasaport vs istiyor ama kredi kartı numarası falan istemiyor değişik

Geri
Yukarı