Sahte MEB açıklama belgeleri

Yani tüm okullarda 8 Mart tarihinden sonrasına ertelendi, düşük riskli yerler 8 Mart tarihinde. Yüksek riskli yerlerde 8 Mart tarihinden daha geç bir tarihte gidecek değil mi?

Ben Uşak'ta okuyorum. Uşak'ta şu an en çok vaka sayısının azaldığı görülen 10. il. Ben şimdi 8 Mart'ta gideceğim, İstanbul, İzmir gibi yüksek riskli yerler ise 8 Mart sonrası herhangi bir tarihte gidecek değil mi?

Tamamen netleştirmek istiyorum.

Yani tüm okullarda 8 Mart tarihinden sonrasına ertelendi, düşük riskli yerler 8 Mart tarihinde. Yüksek riskli yerlerde 8 Mart tarihinden daha geç bir tarihte gidecek değil mi?

Ben Uşak'ta okuyorum. Uşak'ta şu an en çok vaka sayısının azaldığı görülen 10. il. Ben şimdi 8 Mart'ta gideceğim, İstanbul, İzmir gibi yüksek riskli yerler ise 8 Mart sonrası herhangi bir tarihte gidecek değil mi?

Tamamen netleştirmek istiyorum.
Bunlar pazartesi günü açıklanacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video buldum. Gayet açık ve net bir şekilde açıklıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video buldum. Gayet açık ve net bir şekilde açıklıyor.

Şu an ses açabilecek bir yerde değilim de acaba özet geçme şansın var mı be kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı