Sahte OBS, Notepad++ ve VLC sitelerine dikkat edin!

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikkat edin. Olur da dalgınlığınıza gelirse sıkıntı olabilir. Sahte OBS'in sitesi hâlâ açık.

Sasirmadim. Google algoritmasi ne zamandir cöplük gibi. Bir sey aratiyorsun alakasiz dandik siteler cikiyor.
Son zamanlarda bende saçma sapan URL'lere sahip siteler çıkıyor. Genellikle random bir domain oluyor ve tıkladığın anda seni yüzlerce siteye yönlendiriyor. Açıklamalarında da random anahtar kelimeler yazıyor. Benimle mi ilgili?

Son zamanlarda bende saçma sapan URL'lere sahip siteler çıkıyor. Genellikle random bir domain oluyor ve tıkladığın anda seni yüzlerce siteye yönlendiriyor. Açıklamalarında da random anahtar kelimeler yazıyor. Benimle mi ilgili?
Adware falan olabilir hocam bence Malwarebytes ile tarama yapın.

Sizinle ilgili degil, tam aksine Google ile ilgili. Sosyal'de de birkac konu acildi bunun icin. Özellikle Technopat ile alakali bir seyler aratinca farkli siteler cikiyor karsima.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikkat edin. Olur da dalgınlığınıza gelirse sıkıntı olabilir. Sahte OBS'in sitesi hâlâ açık.

Demin kontrol ettim. OBS kendi sitesi çıkıyor reklam sorunu herhalde.

Hayır, genel bir sorun.

Demin kontrol ettim. OBS kendi sitesi çıkıyor reklam sorunu herhalde.
obsproitect sahte sitenin uzantısı.

Reklam engelleyici kullanarak bu problem ortadan kalkıyor.
AdGuard kullanmama rağmen en altlara indiğimde bir-iki tane de olsa çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 1674593041538.png
    1674593041538.png
    61,5 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı