Çözüldü Sahte PS4 gamepad analog arızası veriyor

• Konuyu başlatan U1vi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 81
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

U1vi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kısaca konuya gireceğim. Sol analog çok küçük bir sağa çekiyor ve sol üst çarpaz ve sağ üst çapraza tam itemiyorum. Hatta komple itilmiyor yarıda kalıyor ama ben gamepadın içini açtım şu anda açık üst kapağı takmadığım takdirde normal bir şekilde dönüyor. Her yöne kapağı takınca bu sorunları yaşıyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar kısaca konuya gireceğim. Sol analog çok küçük bir sağa çekiyor ve sol üst çarpaz ve sağ üst çapraza tam itemiyorum. Hatta komple itilmiyor yarıda kalıyor ama ben gamepadın içini açtım şu anda açık üst kapağı takmadığım takdirde normal bir şekilde dönüyor. Her yöne kapağı takınca bu sorunları yaşıyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
Yapacak pek bir şey yok. Potansiyometre ile alakalı. Değişebilirsin ama değmez.
Yapacak pek bir şey yok. Potansiyometre ile alakalı. Değişebilirsin ama değmez.

Çözüm

Geri
Yukarı