Çözüldü Sahte RAM nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TurkuazGül

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
XFX RX5700XT 8GB
32GB RAM
Meslek
Yazar
Merhabalar. Birkaç gün önce RAM'ler ile ilgili sorun yaşadığım için aynı markanın ürününü tercih ettim ve bu bahaneyle de RAM miktarını 32GB'a çıkardım. Ürün bugün elime geçti ancak içimde bazı şüpheler oluştu. Son zamanlarda sahte ürünler piyasada dolaşıyor ve bu durum beni çok korkutuyor. Ürünün arka kısmındaki etikette zedelenme var. Ayrıca ürünün görüntüsü ve dokusu hiç kaliteli gelmedi bana. Aşağıya görselleri bırakıyorum. Sahte olup olmadığını nasıl anlarım?

Satın aldığım site ve satıcı:

Dosya Ekleri

• IMG_0745.JPG
    IMG_0745.JPG
    89,6 KB · Görüntüleme: 376
  • IMG_0746.JPG
    IMG_0746.JPG
    116,3 KB · Görüntüleme: 215
  • IMG_0747.JPG
    IMG_0747.JPG
    88 KB · Görüntüleme: 194
  • IMG_0748.JPG
    IMG_0748.JPG
    76,3 KB · Görüntüleme: 227
  • IMG_0749.JPG
    IMG_0749.JPG
    78,8 KB · Görüntüleme: 177
  • IMG_0750.JPG
    IMG_0750.JPG
    96,8 KB · Görüntüleme: 302
  • IMG_0752.JPG
    IMG_0752.JPG
    256,8 KB · Görüntüleme: 379
Çözüm
Merhabalar. Birkaç gün önce RAM'ler ile ilgili sorun yaşadığım için aynı markanın ürününü tercih ettim ve bu bahaneyle de RAM miktarını 32GB'a çıkardım. Ürün bugün elime geçti ancak içimde bazı şüpheler oluştu. Son zamanlarda sahte ürünler piyasada dolaşıyor ve bu durum beni çok korkutuyor. Ürünün arka kısmındaki etikette zedelenme var. Ayrıca ürünün görüntüsü ve dokusu hiç kaliteli gelmedi bana. Aşağıya görselleri bırakıyorum. Sahte olup olmadığını nasıl anlarım?

Çözüm

Geri
Yukarı