Sahte Sahibinden linkinde virüs var mıdır?

Askerr

Centipat
Daha fazla  
Sahibinden'den alım yapıyordum. Adam bana WhatsApp üzerinden link gönderdi. Sahte Sahibinden linki. Tıkladım, girdim. Baktım Chrome'dan linki açtı. Bu sitede virüs olma ihtimali var mıdır? Bulaşmış mıdır?

Sahibinden'den alım yapıyordum. Adam bana WhatsApp üzerinden link gönderdi. Sahte Sahibinden linki. Tıkladım, girdim. Baktım Chrome'dan linki açtı. Bu sitede virüs olma ihtimali var mıdır? Bulaşmış mıdır?

Tek tıklamayla bulaşmaz kolay kolay o siteye girip bir şeyler yüklemeniz erişime izin vermeniz vesaire lazım.

Eğer sahibinden "giriş ekranı"ysa virüs olma ihtimali azdır, direkt sitenin "ana ekranı"ysa belki olabilir. O da o arada inmiş olamaz zaten, isterseniz yine indirmelerden son indirilenlere bakın.

Sahte sahibinden sitesinden ürünün alımı için belirli bilgiler doldurmadığınız sürece sorun yaşayacağınızı sanmam, bu tarz scriptleri yapmalarının nedeni kredi kartı bilgilerinize erişebilmek.

Geri
Yukarı