Sahte Sahibinden sitelerini nasıl yapabiliyorlar?

Benim düşüncem bir arkadaşın yazdığı gibi ya satın alıyorlar ya da en çok kafama yatan bunu bildikleri bir şekilde kopyalıyor 10 ilana yazıyorum 2'si dolandırıcı

Yani sayfanın sadece bir kısmını yapmak kadar basit bir şey yok. Başlangıç HTML ve CSS bilgisi yeterli.

Bende bunun kadar yapabilirim sanırım, Fakat tek sayfa değil hem bir de şöyle bir şey var hesap bilgilerinizi girdiğinizde başarısız diyor. Ki kesinlikle onlara gidiyor bilgiler bunu hepimiz biliyoruz :D, ödeme sayfasını da yapmışlar, orada "IBAN'a parayı gönderdim" butonuna basınca onay sayfası çıkıyor. Uğramışlar bir de :D.

Geliştirici modunda sitenin kodunu veriyor zaten. Satın alma içinde sahte linke yönlendiriyorlar. Aşırı basit bir şey. Burada önemli olan linki tutturmak.

Bahsettiğimiz geliştirici modu incelede'ki görünüm ayarlarında olan "geliştirici araçları" mı?
HTML kodu buradan alınabiliyor.

Çok zor değil gibi. Asıl siteleri herkesin bilmeleri lazım yoksa s-get UK gibi uzantılara çok aldanırız.

Evet maalesef. İnsanlar çok fazla kanıyor böyle şeylere nasıl kanıyorlar onu da anlamıyorum ama.

HTML kodu buradan alınabiliyor.
Hocam bu bahsettiğiniz link nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı