Sahte viski alan şahıs, alkol zehirlenmesinden dolayı hayatını kaybetti

Ya o sarhoşlukla bir kadına tecavüz etse? https://www.zararlar.com/ickinin-zararlari.
Sarhoşlukla tecavüzü nasıl bağdaştırdınız anlamadım. Tecavüze yatkınlığı olan bir insanın sarhoş olmasına gerek kalmaz merak etmeyin. Müslüman nüfusunun çoğunlukta olduğu aynı zamanda da kişi başına içki tüketiminin düşük olduğu ülkelerin kadına şiddet ve tecavüz oranlarına bakın bence. Önemli olan zihniyet.

Güya dindar olan ama tecavüz eden de çok. Her sarhoşu potansiyel tecavüzcü görüyorsun ya hani. Ensar vakfını da biliyoruz ne de olsa. Kurtul bu kafa yapısından.
Her sarhoşu tecavüzcü olarak görmüyorum. Sarhoşken ne yaptığını bilmiyor ya hani. Sadece tecavüz olarak görmeyin. Bildiğin yasal uyuşturucu.
Ben Ensar vs. vs. vakıflarını desteklemiyorum. Adamlar dini kendi çıkarları için alet ediyorlarsa ben ne yapabilirim. Fethullah Gülen de kendi çıkarı için alet etti. Onu aklı başında olup da destekleyen yani haklılık payı var vs. diyen var mı? Onun tarafında olanlar hariç.
Sarhoşlukla tecavüzü nasıl bağdaştırdınız anlamadım. Tecavüze yatkınlığı olan bir insanın sarhoş olmasına gerek kalmaz merak etmeyin. Müslüman nüfusunun çoğunlukta olduğu aynı zamanda da kişi başına içki tüketiminin düşük olduğu ülkelerin kadına şiddet ve tecavüz oranlarına bakın bence. Önemli olan zihniyet.

Sahte içkilerin içinde ucuz olduğu için metil alkol koyuyorlar. Bu alkolü karaciğer arıtamıyor ve çöküyor. Sonucunda da ölüm meydana geliyor. Bir yemek kaşığı bile içseniz ölürsünüz zaten.

Bu sahte içki sorunu da terör sorunu gibi bir sorun oldu. Hatta terörü bile aştı. Sahte içki üreten ve satan kişilere ömür boyu hapis cezası verilmesi lazım.

O ne demek ya sarhoş diye tecavüz eden insanın zihniyetinde bu vardır zaten. Sarhoş adam ne döver ne söver ne de tecavüz eder, sarhoştum ondan oldu sarhoştum hatırlamıyorum bilmiyorum gibi ifadelerin arkasına saklanamaz. Bende ayda yılda bir içerim ama ne bağırırım ne çağırırım, arkadaşlarla keyfe keder içer otururum. Önce insanın zihniyeti temiz olacak, alkol kimseyi bozmuyor içinde ne varsa dışına vurduruyor, gerek temizlik gerek ise pislik. Alkolün yapacağı etkiler belli, mide bulantısı, baş dönmesi, baş ağrısı he çok içer bir de hatırlamaz o kadar. Geri kalan her şey insanın zihniyetinde bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı