Sahte Windows 10'dan orijinal Windows'a geçme

Merhaba iki senedir sahte Windows 10 Pro kullanıyorum ve internetten OEM key alarark orijinale geçmek istiyorum. Peki bunun için format atmam gerek midir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Korsan olarak direk öyle kullanıyorsan yani farklı bir modlanmış ISO'dan bahsediyorsan formatlaman gerekir sıfır kurman gerek.
CMD'ya da başka bir yolla etkinleştirdiysen atmana çok gerek yok ama bana kalırsa yapmışken sıfır kurulum en temiz şekilde etkinleştirilmeli.

Korsan olarak direk öyle kullanıyorsan yani farklı bir modlanmış ISO'dan bahsediyorsan formatlaman gerekir sıfır kurman gerek.
CMD'ya da başka bir yolla etkinleştirdiysen atmana çok gerek yok ama bana kalırsa yapmışken sıfır kurulum en temiz şekilde etkinleştirilmeli.
Sahte Windows'u ben kurmamıştım ama sıfır kurulum yapmak istiyordum. Peki oyunları yedekleyebilir miyim?

Sahte Windows'u ben kurmamıştım ama sıfır kurulum yapmak istiyordum. Peki oyunları yedekleyebilir miyim?

Yedeklersin hocam taşınabilir disk flash bellek herhangi bir şeye atabilirsin.
Fakat virüslü bir ISO ise dosyalarına sızma ihtimali var o nedenle yedeklemezsen daha iyi olabilir açıkçası.

Windows CMD'den mi yoksa ISO mu bilmiyorum. Nasıl bakabilirim?

Hayır ayarlardan etkinleştirme kısmına gelip satın aldığınız OEM keyi girmeniz yeterli.
Ama dosyalar sahte değil mi?

Dosya Ekleri

• cmd.PNG
    cmd.PNG
    31,5 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı