Sahte Windows 7'den Lisanslı Windows 8'e Yükseltme Yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bertan_58

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi sahte Windows 7 kullanmaktayım. Windows 8 pro upgrade almaya karar verdim. Vatan Bilgisayardaki bir çalışan sahte Windows 7 kullanıyorsan Windows 8 upgrade yükleyemezsin dedi. Sonra Teknosa da ki bir çalışana sordum Windows 7 crackli ise yüklersin sorun çıkarmaz dedi. Bende bu durumda arada kaldım sizce hangisi doğru söylüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi sahte Windows 7 kullanmaktayım. Windows 8 pro upgrade almaya karar verdim. Vatan Bilgisayardaki bir çalışan sahte Windows 7 kullanıyorsan Windows 8 upgrade yükleyemezsin dedi. Sonra Teknosa da ki bir çalışana sordum Windows 7 crackli ise yüklersin sorun çıkarmaz dedi. Bende bu durumda arada kaldım sizce hangisi doğru söylüyor?

Bende yasal olmayan Windows 7 varken, kampanya sırasında, internet üzerinden WİNDOWS 8 i 70 TL ye almıştım. Aynı lisans ile şimdide Windows 8,1 PRO kullanıyorum.

Orjinal lisansı Madmax arkadaşımız gibi uygun fiyatlara satın alabilirsin ama tabiki kampanyaları takip etmen gerekir. Sahte Windows 7 den 8 e yükseltmek mümkündür. Eğer lisans anahtarın yani sahte window'sun sisteme yakalanmamışşa tabiki fakat yükseltsen bile yükleme sonunda senden Windows 8 anahtarı isteyecektir.

Tartışmayı defalarca deneyen biri olarak burada sonlandırıyorum. Korsan sistem üzerine kuracağınız yükseltme ile sorunsuz orijinal kullanabilirsiniz. İstediğiniz gibi güncelleme yapabilirsiniz.

Ben de zamanında korsan Windows 7 kullanıyordum ve Windows 8'in yeni çıktığı zamanda yapılan kampanya ile 29 Tl. Karşılığında Windows 8 lisansı aldım ve şu an 8.1'e yükselttim herhangi bir sıkıntı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı