Sahte XP SP2 windows yüklü pc'ye orijinal Vista nasıl kurulur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
6
Daha fazla  
Babamın pc'sinde şu anda sahte SP SP2 kurulu. Orijinali Vistaydı Vistayı tekrar orijinal olarak nasıl kurabilirim ?

Kurulum ekranında bütün sürümler olan bir Vista indirin. Cihazla birlikte gelen sürümü seçin ve ürün anahtarını girin. Ama bu saatten sonra Vista kurmanızdaki mantığı anlayamadım.

Daha önceki formatlarda driverlerle ilgili sorun yaşamıştık. Pc'nin özelliklerini söylesem driverleri bula bilir misiniz ?

Orijinali vista demişsin o halde alındığında orijinal vistalı bir şekilde gelmiş olacaktır. PC geldiğinde yanında kurtarma DVD'si verirler o zaten orijinal üründür o nedenle onu kurarsan sorunsuzca kullanırsın. Ben zamanında öyle yapmıştım.

Ama bu saatten sonra vista kurmak "delilik" ! Çünkü ben durduk yere hata alıyordum. Hiçbir sorun yokken her şeyini düzgünce yapmama rağmen hatalar veriyordu. Sorunlu bir işletim sistemi. Bunu microsoft da kabul ediyor zaten. O nedenle Windows7 hatasız olarak geldi. Ben 3 senedir Windows 7 kullanıyorum. Ne XP ne de vista şu anda bana göre en iyisi Windows7. Sen vista kurarsan PC den istediğin gibi bir performans alamayacaksın. Vista RAM bakımından tam bir fiyasko lakin windows7 ona nazaran daha tutumlu. Tabi ki şu anda en güncel ve sorunsuz sistem Windows8dir. Haa metro arayayüzünü sevmedim ya da bana göre değil diyorsan kesinlikle windows7 yüklemelisin.

Tecrübelerime dayanarak şunu belirteyim korsan ya da orijinal ürün olması fark etmez. Sen yükle olmadı crack ile işini halledersin. Eğer sistem satın alırsan da onun seri numarasını girerek full yaparsın ve sorunsuzca kullanırsın.

Yine de bunları dinlemem vista kuracağım diyorsan da "kesinlikle" servis paketlerini kurman gerekiyor.

Kolay gelsin ;)

Orijinal. Forumda bulunan Windows 8 bölümüne bakabilirsin.

Peki ücretli mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı