Sahurcu tayfa sahurda ne yapacak?

Senin yapacakların ve duyguların aynısı bende de var ama AYT yerine LGS
Üzülmeyelim, şurasında 75 gün falan var bizim sınavımıza. 75 gün çok sıkı çalışmak lazım ki seneye 1 yıl boyunca bir daha çalışmak zorunda kalmayalım. LGS'ye 2. kez girilmiyor zaten bildiğim kadarıyla, bizim zamanımızda öyleydi. Neyse, bir ramazan da oyunsuz geçsin, acısını sınavdan sonra çıkarırız inşallah .

Sahura kadar uyanık kalmak biraz sağlıksız arkadaşlar. Uyuyacağım sonra yemeği yiyip geri uyuyacağım.

Okuduğunuz bölümü veya sınıfı bilmem ama benimkilerin işe yarayacağından eminim
Hocam siz istisna kesimdesiniz. %3'lük kesim falan. Yoksa mesela Trigonometri, Limit, Türev gibi konular mühendislik konuları. Gelin görün ki kaçımız mühendis veya öğrencisi?

Sahura kadar uyku. Sahurdan sonra 8:00'e kadar ders çalışıp sonra okula. Oyun yok yani .

O saatte ders çalışıp o kadar uykuyla okula gitsende oyun oynasan da bir şey değiştirmez. O uykuyla dersten bir şey anlayacağını pek sanmıyorum.

O saatte ders çalışıp o kadar uykuyla okula gitsende oyun oynasan da bir şey değiştirmez. O uykuyla dersten bir şey anlayacağını pek sanmıyorum.
Saat 22:00'da uyursam 5 saatlik uyku eder. Bana yeterde artar yoksa gündüz uyuyamam sıkıntıdan patlarım . Her sene böyle yaparım . Sıkıntı yok .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…