Sahurcu tayfa sahurda ne yapacak?

DDLAO

Centipat
Katılım
16 Şubat 2021
Mesajlar
2.030
Makaleler
3
Çözümler
19
Yer
Şehinşah Konseri
Baban oruç tutmanı istemiyor, doğru mu anladım? Ben yaşım küçükken tutmamak için her yolu denerdim de babam konuşup ikna ederdi beni :D.
Hocam doğru anladınız. Her şeyi derse bağlıyor. Oyun oynamak için bile haftasonu açabiliyorum oyunu, onda da ETS girip çıkıyorum. Bir bıraksa beni rahatlayacağım ama o kadar beceriksizmişim ki okumazsam sanayide falan çalışamazmışım, hemen atarlarmışım beni. Adam okul birincisi olan beni kendi paramla biriktirip almak istediğim oyun için 25 kuruş isteyince çok oyun oynuyorsun, bu gidişle çöpçü bile olamazsın dedi. Gerisini siz düşünün. Neyse ben gidiyorum size kolay gelsin hayırlı Ramazanlar. :)
 

Rexie

Picopat
Katılım
18 Şubat 2021
Mesajlar
80
Çözümler
1
Yer
sakarya
Konuyu şimdiden açayım dedim. Belki gece onaylanmaz diye. Neler yapıyorsunuz? Bakalım bir🙂 gece hangi oyunları oynayacaksınız? Veya film falan mı izlersiniz? Planlarınızı alayım. Ben Forza Horizon 4 ve CS:GO oynayacağım. Sonrada Recep ivedik izlerim belki😂 şunu da şuraya bırakayım.

En iyisi Forza Horizon 4 oynamak. Arkadada Slow şarkı açıcaksın. :)
 

AyarsıZZ

Centipat
Katılım
30 Haziran 2020
Mesajlar
1.082
Çözümler
3
Yer
Berlin, Kreuzberg
Hocam doğru anladınız. Her şeyi derse bağlıyor. Oyun oynamak için bile hafta sonu açabiliyorum oyunu, onda da ETS girip çıkıyorum. Bir bıraksa beni rahatlayacağım ama o kadar beceriksizmişim ki okumazsam sanayide falan çalışamazmışım, hemen atarlarmışım beni. Adam okul birincisi olan beni kendi paramla biriktirip almak istediğim oyun için 25 kuruş isteyince çok oyun oynuyorsun, bu gidişle çöpçü bile olamazsın dedi. Gerisini siz düşünün. Neyse ben gidiyorum size kolay gelsin hayırlı Ramazanlar. :)
Çoğu aile öyle zaten, ülkede okuyup da işsiz kalan milyonlarca insan var. En son annemin çalıştığı iş yerindeki bir abiyi örnek göstererek bu ülkede okunsa da bir şey olunamayacağını iyi kötü anlatmayı başardım. Adam kalite kontrol mühendisi 2 Üniversite'den mezun olmuş şu an bir şahıs şirketinde asgari ücrete çalışıyor. Bilgisayar ve oyunlar için ailemi ben çok zor ikna ettim ikna edemeyenlerin olan herkesin Allah yardımcısı olsun. Özellikle şu dönemde yapılabilecek hiç bir şey yokken çok zordur, bilgisayardan uzak kalmak.
 
Yukarı