Saiki K. Bitti mi?

raigod

Hectopat
Yer
Japonya
Daha fazla  
Meslek
İblis avcısı
Selamlar, "The Disastrous Life of Saiki K." olan diziyi bitirdim. Ardından "The Disastrous Life of Saiki K: Reawakened" izledim fakat devam sezonu çıkacak mı, bir fikrim yok. Aranızda bilen varsa yazabilir mi, başka sezon çıkacak mı yoksa dizi tamamen bitti mi?

Selamlar, "The Disastrous Life of Saiki K." olan diziyi bitirdim. Ardından "The Disastrous Life of Saiki K: Reawakened" izledim fakat devam sezonu çıkacak mı, bir fikrim yok. Aranızda bilen varsa yazabilir mi, başka sezon çıkacak mı yoksa dizi tamamen bitti mi?

Son ovaları da izlediysen başka yok. Güzel bir maceraydı. Keşke daha uzun olsa dediğim animelerden...

Reawakened sezonu normal saiki k. Sezonun devamı bölümler işliyor yoksa farklı konu işliyor.
Reawakened sezonu normal saiki k. Sezonun devamı bölümler işliyor yoksa farklı konu işliyor.

Selamlar, "the disastrous Life of saiki k." olan diziyi bitirdim. Ardından "the disastrous Life of saiki k: Reawakened" izledim fakat devam sezonu çıkacak mı, bir fikrim yok. Aranızda bilen varsa yazabilir mi, başka sezon çıkacak mı yoksa dizi tamamen bitti mi?

Aldığım bir habere göre reawakened olan devam serisi 2023 bahar veya sonu gibi gelecek açıklaması yapılmış. Yani daha çok vakit beklememiz gerekecek :/

Yeni konular

Geri
Yukarı