Saints Row the Third Çalışmayı Durdurdu

Oyun orj. değil,yukarıda orj. yazmışsın ancak sanmıyorum, Bu yüzden açamıyorsun crack değiştir yada satın al. Eğer gerçekten satın aldı isen Oyunu silip D: diskine Kur. Kullanıcı dosyandan da Oyun klasörünü sil.
Oyunu silip yüklemeyi denedim ve oyun gerçekten orijinal isterseniz fotoğraf yükleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu silip yuklemeyi denedim ve oyun gerçekten orjinal isterseniz fotoraf yükliye bilirim.
Gerek yok :) kuşkulandığım şeyde bir kez sormam yeter, çünkü yalan söyleyen kendine söyler çözüme gidemez.
O zaman dediğim gibi başka bir diske kurup diğer dediklerimi uygula.

Sistem dosyalarını kurtardım. Oyun halen açılmıyor yardımızı bekliyorum.Yanlız bende D diski yok sadece C var :)

Steam adım : patopaX
:) Disk manage yazılımlarından Diskinizi bölün veya disk yönetiminden. Sonra D: diskine kurlum yapmaya çalışın. Yeni bir kullanıcı açıp onuda deneyebilirsin(içinde türkçe karakterler olmasın)

Olmadı başka disk'de yardım edicek yokmu ? :confused: Ben o kadar çok araştırdım ki hiç biyerde yok siz bulursunuz diye düşünmüştüm.
:matrix:
Buluyoruz zaten ama uygulamayı yanlış yapıyorsun Format at yeniden dene recep beyin dediği gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı