Saints Row The Third FPS Düşüşü

Daha fazla  
Bilgisayarımın rahat bir şekilde kaldırdığı oyun olan bu oyun 60 FPS'lerde oynarken 5 saniyede bir 1-10 FPS'e düşüşler yaşanıyor. Oyundan kaynaklı bir problem midir? Çünkü laptopu uzun süre kullanımda bile sadece CS:GO'da, o da nadiren karşılaştığım sorun. PC hızlıyken bile Saints Row'da FPS düşmesi yiyorum, oyunda veya menüde her türlü var.

Bilgisayarımın rahat bir şekilde kaldırdığı oyun olan bu oyun 60 FPS'lerde oynarken 5 saniyede bir 1-10 FPS'e düşüşler yaşanıyor. Oyundan kaynaklı bir problem midir? Çünkü laptopu uzun süre kullanımda bile sadece CS:GO'da, o da nadiren karşılaştığım sorun. PC hızlıyken bile Saints Row'da FPS düşmesi yiyorum, oyunda veya menüde her türlü var.

Böyle bir şey gördüm deneyebilirsiniz işe yaramış bazılarında.

1. adım: Oyunu açıyorsunuz DX11'le.
2. adım: CTRL+alt+Del ile görev yöneticisini açıyorsunuz.
3. adım: Görev yöneticisinde "tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri göster"e tıklıyorsunuz.
4. adım: saintsrowthethirddx11.exe yi bulup önceliğini kontrol ediyorsunuz. Muhtemelen "normalin altında" olarak görünecektir.
5. adım: Bu önceliği normal veya normalin üstünde olarak değiştiriyorsunuz.

Böyle bir şey gördüm deneyebilirsiniz işe yaramış bazılarında.

1. adım: Oyunu açıyorsunuz DX11'le.
2. adım: CTRL+alt+Del ile görev yöneticisini açıyorsunuz.
3. adım: Görev yöneticisinde "tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri göster"e tıklıyorsunuz.
4. adım: saintsrowthethirddx11.exe yi bulup önceliğini kontrol ediyorsunuz. Muhtemelen "normalin altında" olarak görünecektir.
5. adım: Bu önceliği normal veya normalin üstünde olarak değiştiriyorsunuz.

Açıp baktığımda halihazırda normalde olduğunu gösteriyor. Normalin üstü ve yüksek seçeneklerini de denememe rağmen hala sonuç aynı.
Optimizasyonu çok iyi değil Saints Row'un.
PC ısınıyor olabilir.
Sisteminizi yazar mısınız?
GT940m
i7-5500U 2.4GHz
12gb ram

Geri
Yukarı