Saitama vs goku

İnternette bunun hakkında birçok sayfa var. Özetle şöyle diyorlar:
Saitma'nın bölümleri az olduğu için ve onun evreninde henüz ondan güçlü bir karakter olmadığı için saitama hiçbir zaman Power up alamıyor ama Goku'nun evreni oldukça geniş ve ondan güçlü karakterler olduğundan goku da onları yenebilmek için Power up alıyor.
  • Eğer aynı bölüm sayısı kadar mesela ikisinin de ilk 20 bölümü için konuşarsak Saitama alır.
  • Ama ikisi içinde animenin bölüm sayısı kadar karşılaştırırsak Goku alır.
Ama bence ikisini karşılaştırmak oldukça saçma.

Goku direkt.
Saitama mangada artık düşmanlara tek atamamaya başladı, evreni sarsabilecek güce sahip bir karaktere karşı şansı bile yok.
İnternette bunun hakkında birçok sayfa var. Özetle şöyle diyorlar:
Saitma'nın bölümleri az olduğu için ve onun evreninde henüz ondan güçlü bir karakter olmadığı için saitama hiçbir zaman Power up alamıyor ama Goku'nun evreni oldukça geniş ve ondan güçlü karakterler olduğundan goku da onları yenebilmek için Power up alıyor.
  • Eğer aynı bölüm sayısı kadar mesela ikisinin de ilk 20 bölümü için konuşarsak saitama alır.
  • Ama ikisi içinde animenin bölüm sayısı kadar karşılaştırırsak goku alır.

Vs atılırken prime yani bilinen en güçlü halleri baz alınıyor.
Goku alıyor rahatlıkla, Saitama'nın Goku ile yarışabilecek bir feati yok.

E manga 167. chapter çıktı ve Cosmic Garouyla VS'sini de gördük vs. artık Saitama > Goku.

Sebep:
VS atarken jüpiterin bir uydusunda atıyorlar saitama eliyle uydunun yarısını havaya kaldırıyor taşlar arasında yön duygusunu kaybetmeden çok hızlı bir şekilde hareket ediyor ama garou yukarı çıkayım derken duysunu kaybettiği için yere tosluyor aynı durum gokuda olursa gokuda kaybeder yani anlaşılmıştır umarım.

One punch mani ne okudum ne izledim tek bildiğim Saitama'nın önüne gelene tek attığı ama bu da tam doğru olmayabilir. Öte yandan Super serisine kadar (ilk sezon+Z kai versiyonu olmak üzere) Dragon Ball'ı izledim. İki karakter arasında hangisi daha güçlü bilmiyorum ama ben her türlü Saitamacıyım. Goku'nun karşısında olması yeter bana. Gokuyla aynı takımda olsalar karşı tarafı tutarım. Sakura bile Goku'dan öndedir benim gözümde.

Geri
Yukarı