Sakal, burun ve vücut için tıraş makinesi önerisi

Evet aldım ve hâlâ da aktif olarak kullanıyorum. Gayet memnunum.
Kusura bakmayın hocam konuyu biraz hortlatmış oluyorum. Ben de tıraş makinesi arıyordum bu gönderiyi gördüm. Uzun kullanım yorumu almak iyi olurdu. Şuan ne kadar memnunsunuz? Sakalı pürüzsüze yakın yapıyor mu? Mesela tıraş sonrası aynadan kendine iyice baktın, kısa kıllar görünüyor mu?

Kusura bakmayın hocam konuyu biraz hortlatmış oluyorum. Ben de tıraş makinesi arıyordum bu gönderiyi gördüm. Uzun kullanım yorumu almak iyi olurdu. Şu an ne kadar memnunsunuz? Sakalı pürüzsüze yakın yapıyor mu? Mesela tıraş sonrası aynadan kendine iyice baktın, kısa kıllar görünüyor mu?

Güncel oalrak hala kullanıyorum. Sapasağlam. Memnunlupum 10 üzerinden 8 diyebilirim. 2 puanı kesmemim sebebi direkt jilet gibi sıfır yapmıyor. Normal kesim ile aynadan baktığınız da küçük küçük sakallar gözüyor. Farklı başlıkları takarak 2-3 kademede sıfıra yakın kesebiliyoruz ama asla sıfır olmuyor. Oldukça memnunum ama.

Güncel oalrak hala kullanıyorum. Sapasağlam. Memnunlupum 10 üzerinden 8 diyebilirim. 2 puanı kesmemim sebebi direkt jilet gibi sıfır yapmıyor. Normal kesim ile aynadan baktığınız da küçük küçük sakallar gözüyor. Farklı başlıkları takarak 2-3 kademede sıfıra yakın kesebiliyoruz ama asla sıfır olmuyor. Oldukça memnunum ama.
Anladım cevapladığın için teşekkürler. Eğer kullandıysan görseldeki makineyle arasında fark oluyor mu?

Dosya Ekleri

• 2201015-f06602677ee2febf4302eff0d853c78a.jpg
    2201015-f06602677ee2febf4302eff0d853c78a.jpg
    3,3 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı