Sakal nasıl çıkarılır?

Yani ileride belki güzel durur/durmaz bilmiyorum ama ergenlik döneminde o kadar berbat görünüyor ki sınıfımda 16 17 yaşında olmasına rağmen sakalları daha tüy olan arkadaşlarım var 😀
Harbiden öyle. Çok iğrenç görünüyor. Tüy gibi görünüyor benimki de. Doğru dürüst tamamen olsa yine güzel olabilir aslında.

Şehir efsanesi ha? O yüzden bende çıktı dimi. Sık aralıklarla jiletlersen eğer çok daha gür çıkar. Kök olmayan yerlerde kök oluşur.
Evet şehir efsanesi HA. Size veya sizin teyzenizin oğluna ne olduğunu anlatmanız bir anlam ifade etmiyor. Ben bilimsel olarak jilet vurmanın dermatolojik olarak sakalı gürleştirdiğinin kanıtlanamadığını söylüyorum.

Aynı şehir efsaneleri parmak çıtlatma vs. gibi durumlarda da var. Durduk yere insanların aklında soru işareti kalıyor bilip bilmeden konuşulduğu için. Zaten 17 yaşındaki birinin konusuna yazıyorsunuz sizin sözünüzü dinleyip durduk yere jiletle orasını burasını kesecek.

Harbiden öyle. Çok iğrenç görünüyor. Tüy gibi görünüyor benimki de. Doğru dürüst tamamen olsa yine güzel olabilir aslında.

Tüy gibi olması çok kötü değil bence sakallarımı banyodan önce alıyorum makine ile 3 gün sonra yine uzamaya başlıyor tek sevindiğim şey bazı insanlardaki gibi aldıktan 1 gün sonra hemen çıkmaya başlamaması.

Geri
Yukarı