Sakal nasıl çıkartılabilir?

• Konuyu başlatan he20
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 217

he20

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, Şubatta 17 olacağım. Sakalımın çıkmasını çok isteyen biriyim. Tavsiyeniz varsa alabilirim. Sarımsaktır, zeytinyağdır, sürdüm pek işe yaramadı. Ailem de serumlara karşı. İyi bir fikriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Selam, şubatta 17 olacağım. Sakalımın çıkmasını çok isteyen biriyim. Tavsiyeniz varsa alabilirim. Sarımsaktır, zeytinyağdır, sürdüm pek işe yaramadı. Ailem de serumlara karşı. İyi bir fikriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Herkes gider Mersin'e sen gidersin tersine şimdiden çıkarırsan ileriki zamanlar da lanet okursun baş edemezsin gün için de 2 defa hatta 3 defa tıraş olursun. Zorlama zaten vücudun zamanı gelince üretecek.

Selam, Şubatta 17 olacağım. Sakalımın çıkmasını çok isteyen biriyim. Tavsiyeniz varsa alabilirim. Sarımsaktır, zeytinyağdır, sürdüm pek işe yaramadı. Ailem de serumlara karşı. İyi bir fikriniz varsa yazarsanız sevinirim.
Gen etkisi çok yüksek hocam.

Sakal kendi kendine çıkar jilet vurmak falanda arttırmaz sadece makinaya oranla jilet daha düzgün kestiği için daha sivri çıkar sende kalınlaştı yada daha fazla çıkıyor sanarsın biraz büyüdükten sonra makine ile aynı olduğunu fark edersin işin özüne gelirsek sakal öyle boş uğraşlarla çıkmaz kendi kendine çıkar bu yüzden sakal çıkarmaya çalışmakla uğraşma bence.

15'imde fauller ve çene altı sakalı kesiyorum. Biraz erken başladı bende. 13-14'ümden beri sakalım çıkıyor. İnan kesmesi bir süreden sonra yeter dedirtiyor. Uzatsan kötü duruyor, kesmek istesen sık sık yapman gerekiyor.. Vücudunu akışına bırak. İnan pişman olmazsın.

Ben 24 yaşındayım köse değilim ama asla gür sakallarım çıkmıyor bende sevmiyorum haftada 1 kesiyorum.

Köselik yoksa zamanı gelmeden çıkmaz. 24 yaşındayım 18 yasında direkt sakal uzatabiliyordum. İnsanın yapısıyla alakalı. Gereksiz vitaminler, yağlar kullanmayın.

Geri
Yukarı