Sakal ve bıyık çıkmasını engellemek

Kusuo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sakal ve bıyık çıkmasını istemiyorum, epilasyon yapma yaptırma veya cihazını satın alma imkanım yok.
Bu tarz bir serum alıp düzenli kullanırsam bıyık ve sakal çıkmasını engeller mi?
Yapmakta bir sakınca görüyor musunuz siz ne düşünüyorsunuz?
Sakallarım tüy, kıl gibi sert değil bıyıklarımda yumuşak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakal ve bıyık çıkmasını istemiyorum, epilasyon yapma yaptırma veya cihazını satın alma imkanım yok.
Bu tarz bir serum alıp düzenli kullanırsam bıyık ve sakal çıkmasını engeller mi?

Yaşın kaç? Epilasyon harici kalıcı olarak engelleyemezsin. Ayrıca bir erkeğin sakal ve bıyığının çıkmamasını istemesi bana biraz gülünç geldi. Ancak buna karışmak benim haddime değil. Bence düzenli olarak tüy dökücü krem kullanmaktan başka çaren yok. En uzun vadeli o engeller.

Bence bir gün fikrin değişirse diye kalıcı bir şey yapma aralıklarla krem falan kullan.

İstemememin sebebi bakım yapmakla uğraşmak istemiyorum, tek tük uzun kısa darman dağın ve kötü şu an.
Hem tatlı bir yüzüm var baby face daha çok yakışıyor, saçımı ortadan ayırınca da kötü bir görüntü oluyor.

İstemememin sebebi bakım yapmakla uğraşmak istemiyorum, tek tük uzun kısa darman dağın ve kötü şu an.
Hem tatlı bir yüzüm var baby face daha çok yakışıyor, saçımı ortadan ayırınca da kötü bir görüntü oluyor.
Tatlı erkek mi? hahaha.
Erkek dediğin böyle olur:
maxresdefault.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı