Sakal ve bıyık uzaması nasıl engellenir?

XxPhoenixx

Picopat
Daha fazla  
Yaşım yaklaşık 17. Berberde yanlışlıkla bıyık ve sakalı aldırmıştım(makine ile). Gittikce daha belirgin olmaya başladı sakallar ve bıyıklar. Baby face tarzı oldugum içinde bir gram yakışmıyor. Uzamasını nasıl engelleyebilirim veya alıp da 2-3 yıl daha uzamasını nasıl engelleyebilirim?

Yaşım yaklaşık 17. Berberde yanlışlıkla bıyık ve sakalı aldırmıştım(makine ile). Gittikce daha belirgin olmaya başladı sakallar ve bıyıklar. Baby face tarzı oldugum içinde bir gram yakışmıyor. Uzamasını nasıl engelleyebilirim veya alıp da 2-3 yıl daha uzamasını nasıl engelleyebilirim?
Makine uzamasını arttirmaz.

Cok rahatsız oluyorsaniz ya epilasyon ya da ağdaya gidin. Ağda inceltir epilasyon ise azaltır.

Yaşım yaklaşık 17. berberde yanlışlıkla bıyık ve sakalı aldırmıştım(makine ile). Gittikce daha belirgin olmaya başladı sakallar ve bıyıklar. Baby face tarzı oldugum içinde bir gram yakışmıyor. Uzamasını nasıl engelleyebilirim veya alıp da 2-3 yıl daha uzamasını nasıl engelleyebilirim?

Genetik olarak çok garip değilseniz istesenizde istemesenizde sakal vb vücüda uyum sağlar bir yerden sonra iyi durur.

Geri
Yukarı