Sakal ve vücut için tıraş makinesi önerisi

thedkt

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sakalımı kısaltabileceğim ve vücut (kasık ve koltuk altı hariç) kıllarımı kesebileceğim bir makine önerebilir misiniz?

@Dryus @EmircanD hocam yorumlara baktım çok iyi genel olarak. Fakat başlığının değişmesi sıkıntı diyorlar, şu an 2 başlığı Amazon'da 400 lira. Bir de kaç milimlik başlıklar var sakal için de kullanacağım için.

1, 3 ve 5 mm olması lazım hocam. Başlıkları dayanıklı olur bu makinenin, kullanım şekline bağlı. Ama insan yanında yedek bıçak olsun isterdi tabii.

@Dryus @EmircanD Hocam yorumlara baktım çok iyi genel olarak. Fakat başlığının değişmesi sıkıntı diyolar, şu an 2 başlığı amazonda 400 lira. Bir de kaç milimlik başlıklar var sakal için de kullanacağım için.

Hangi modelini önerirsiniz acaba
Ben 6 aya yakın süredir kullanıyorum ayda ortalama 2-3 kez. Sakallarım genel olarak uzun ve sık, jilet bile zorlanıyor ancak bunda jilete yakın bir performans aldım. Bende 1,3,5 mm var tabi alacağınız pakete bağlı. 6 aydır bıçak değiştirme durumu yaşatmadı ki bir süre daha değiştirmem muhtemelen. Değiştirmesi de gayet basit bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı