Sakalınız ne zaman çıktı?

13 yaşında faullerden aşağı doğru inmeye başladı. 14'te bıyık ve çene altıda çıkmaya başladı. Şu an 15 yaşımdayım yüz tıraşı oluyorum direk.

Benim favori/faul civarlarında çıkmaya başladı sertleşti bile biraz hatta o civarda çıkma var onun dışında tüy tüy çenemde var.

Hocam almıyosanız alın. Ben bir ara almıyordum o zamanki fotoğraflarıma bakınca iğreniyorum.

Faullerde var, boynumda çok var. Bıyık da var, fakat çene olarak yok. Ek olarak çok hızlı uzuyor, her gün tıraş olmak zorunda kalıyorum. 15 yaşındayım.

13 yaşında faullerden aşağı doğru inmeye başladı. 14'te bıyık ve çene altıda çıkmaya başladı. Şu an 15 yaşımdayım yüz tıraşı oluyorum direk.

Hocam almıyosanız alın. Ben bir ara almıyordum o zamanki fotoğraflarıma bakınca iğreniyorum.

Alıyorum hocam makineyle, sadece favorilerde çıkması kötü gözüküyor zaten.

12-13 yaş gibi bıyığın selam çaktığını hatırlıyorum, badem bıyığın çocuk şubesi gibi bir şeydi, varlığıyla yokluğu birdi yani. 15 yaşımda da sakallar selamını çaktı, başlarda (ayıptır söylemesi) g*t kılına benziyorlardı, şimdi 17 yaşındayım yeni normale döndüler. Bıyığı çıkan varsa makineyi yapıştırsın, ergenlerde cidden çok kötü duruyor, nereden bildiğimi sormayın :)

Geri
Yukarı