Sakallar nasıl gürleştirilir?

Gdjer372

Hectopat
Üniversitedeyim ama sakallarım hala az ve seyrek. Yüzümün bazı kısımlarında ise hiç sakal yok. Bıyıklarım da hala ergen bıyığı gibi yeşil çıkıyor. Nasıl gürleştirebilirim?

Üniversitedeyim ama sakallarım hala az ve seyrek. Yüzümün bazı kısımlarında ise hiç sakal yok. Bıyıklarım da hala ergen bıyığı gibi yeşil çıkıyor. Nasıl gürleştirebilirim?
Dostum benim de sakallarım pek gür değil. Şuan dermaroller kullanıyorum, etkisi olabileceği söylendi. Bir araştır istersen.

Bildiğim kadarıyla sarımsak sürmek işe yarıyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sarımsak fayda edebilir. Onun haricinde sakal serumları oluyor, onların ne kadar işe yaradığı tartışılır ama denemekten zarar gelmez bence. Eninde sonunda genetiğinizde bitiyor iş.

Ne kadar ugrasırsan ugras hocam genetige baglı.

Sarımsak fayda edebilir. Onun haricinde sakal serumları oluyor, onların ne kadar işe yaradığı tartışılır ama denemekten zarar gelmez bence. Eninde sonunda genetiğinizde bitiyor iş.
Hadi seyrek olma genetiğini geçtim, bıyık neden hala böyle onu anlamadım. Arkadaşlarım bıyık uzatsa 30+ yaş gibi gözüküyor ben uzatınca liseli gibi. Bu arada kılsız biri değilim, kollarımda ve göğsümde kıl var.

O serum bu serum boş tek çare minoxil dermatoloğa bile gitsen bunu verecek eczaneden al 1 tanesi 1 ay gidiyor ama biraz tuzlu ben de kullandım tek yan etkisi çarpıntı yapıyor ve her türlü o sakalı çıkarıyor düzenli kullanıp + dermaroller kullanırsan çok kıssa sürede etkisini görürsün ben lokal olarak kullandım 2 ayda sakal çıktı ve tüy dahi yoktu kullandığım bölgede.

Geri
Yukarı