Sakallarım ne zaman çıkar?

Mhdmete.can

Centipat
Daha fazla  
Geçtiğimiz mayısta 16 yaşıma girdim. Bıyıklarım var fakat yüzümde gözle görülür en ufak sakal dahi yok sadece çok hafif tüyler var. Benimle yaşıt arkadaşlarımın çoğunda sakal var bende neden çıkmıyor? Ne yaparsam çıkar? Bu arada ailede sakal açısından genetik hastalığı olan yok.

Geçtiğimiz mayıs'ta 16 yaşıma girdim. Bıyıklarım var fakat yüzümde gözle görülür en ufak sakal dahi yok sadece çok hafif tüyler var. Benimle yaşıt arkadaşlarımın çoğunda sakal var bende neden çıkmıyor? Ne yaparsam çıkar? Bu arada ailede sakal açısından genetik hastalığı olan yok.

Vallahi benim babam gençlik yaşlarında hiç kıllı yoktu askerlik yaşlarında falan bir an kurt adama dönüştü bende genetik olarak babama çektim kurtadamım bende merak etmeyin yani çıkar az sabret.

Geçtiğimiz mayısta 16 yaşıma girdim. Bıyıklarım var fakat yüzümde gözle görülür en ufak sakal dahi yok sadece çok hafif tüyler var. Benimle yaşıt arkadaşlarımın çoğunda sakal var bende neden çıkmıyor? Ne yaparsam çıkar? Bu arada ailede sakal açısından genetik hastalığı olan yok.
Genetik kimse bilemez.

Jiletle kes yavaştan o zaman kalınlaşacak ve daha kısa sürede çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı