Çözüldü Sakarya/Adapazarı/Yağcılar'a GigaFiber gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sakarya/Adapazarı/Yağcılar'a GigaFiber gelecek mi? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler @500498 @TurkNet Destek Ayşegül .
Merhaba, GigaFiber İstiyorum — TurkNet sayfamızdan adresinizi paylaşabilirsiniz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
Yağcılar Mahallesine yeni asfalt döküldü. Bizim apartmanımızda Türk Telekom altyapı servisinde yetkili bir çalışan kişinin akrabası var onunla konuştuk o asfaltı tekrar kaldırtmazlar daha döküleli 1-2 sene oldu asfalt dökülmeden gelseydiniz yapardık bir şeyler dediler ama tabii TürkNet ekibi izin alabilir yapabilirlerse ne mutlu bize müşterileri oluruz.

Yağcılar mahallesine yeni asfalt döküldü. Bizim apartmanımızda Türk Telekom altyapı servisinde yetkili bir çalışan kişinin akrabası var onunla konuştuk o asfaltı tekrar kaldırtmazlar daha döküleli 1-2 sene oldu asfalt dökülmeden gelseydiniz yapardık bir şeyler dediler ama tabii TurkNet ekibi izin alabilir yapabilirlerse ne mutlu bize müşterileri oluruz.

Bizim 1 arka sitede TT fiber bulunuyor (tek siteye değil bir iki siteye gitmiş)

Bizim 1 arka sitede TT fiber bulunuyor (tek siteye değil bir iki siteye gitmiş)
Benim yanımdaki siteyede fiber getirmişler. Hatta benim bulunduğum yerede getirmişler ama sonra kaldırmışlar bazı sebeplerden dolayı. Altyapı hazırlanmış bir tek fiber çekecekler diğer binadan ama ona rağmen gelip fiber hattı çekmiyorlar çünkü siteye verilen bir internet olduğu için. Hiç olmasaydı gelir fiber verirdik diyorlar. Bir sürü kişi imza toplamış geçen gün gittim baktım ki kimsenin imzası ulaşmamış bile çünkü ilgilenmiyorlar başvurular kısmında başvuru yok hatta ben ayrı yaptım 2 gün sonra gidip baktığımda o başvuruyu bile iptal etmişlerdi. Altyapı servisiyle konuştuğumda her sene 2 mahalle belirliyoruz bu mahallelerde ücretsiz altyapı ve interneti değiştiriyoruz fakat sizin mahallede bu talep olmadığı için bunu gerçekleştirmedik ve mahallenizi geçtik dediler. Bu yüzden kendi altyapınızı kendiniz açtırıp kendi internetinizi kendiniz getirin dediler. Daha güzel tabiriyle biz fiberi getirsek bile bina tesisatını biz yapmayız binaya kadar gelen kazı işlerini biz yapmayız her şeyi siz kendiniz halledeceksiniz dediler. Sitedekiler cepten para çıkacağı için buna şu an olumlu bakmadılar.

Sakarya/Adapazarı/Yağcılar'a GigaFiber gelecek mi? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler @500498 @TurkNet Destek Ayşegül .
Merhaba, GigaFiber İstiyorum — TurkNet sayfamızdan adresinizi paylaşabilirsiniz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı