Sakat sokak hayvanı için ne yapılmalı?

Executioner

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar apartmanımızın önunde 3 tane köpek vardı birisi kahverengi biraz küçük, digeri beyaz dişi ve bir de siyah vardı ama kahverengi olan arka ayagina basamiyordu. Biz de belediyeyi aradık geldiler aldilar goturduler ama kopegin akibetini bilmiyoruz. Beyaz olan da sanirim annesiymis her gün ağlar gibi uluyor etrafta dolaniyor. Siyah olani hiç gormedik olaydan beri. Ne yapmak lazim sizce?

Yapabileceğiniz bir şey yok ama o sakat köpekler barınağa gittiyse o köpeklerin annesini aynı yere gönderebilirsiniz (mümkünse)
Hocam onun icin gelirler mi bilmiyorum da barinaga gondersek bile ayni yere koyarlar mi ki
Konuyu acma sebebim belki bu tarz bir olay yasamis olan varsa diye bilgilendirilmekti. İnternette alinan hayvanlarin öldürüldügü yonunde soylentiler ve alinan hayvandan bir daha haber alamamis olan var. Bu dogru mu

Hocam onun icin gelirler mi bilmiyorum da barinaga gondersek bile ayni yere koyarlar mi ki.
Konuyu acma sebebim belki bu tarz bir olay yasamis olan varsa diye bilgilendirilmekti. İnternette alinan hayvanlarin öldürüldügü yonunde soylentiler ve alinan hayvandan bir daha haber alamamis olan var. Bu dogru mu?

Hocam bilmiyorum umarım öyle bir şey yoktur.

Geri
Yukarı