Sakın MSI GTX 1660 Super almayın!

Hakan^^

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, MSI GTX 1660 Super ekran kartim var. Ve bu kartlarda bir sorun var genel olarak ozellikle benim gibi 144Hz monitör kullananlar da mevcut ekranda titreme oluyor NVIDIA'ın sitesinde çogu GTX 1660S kullanicilari NVIDIA'ya duyurmaya calisiyor. Ve NVIDIA bunu çözmemek için 3 maymunu oynamakla meşgul gibi görünüyor.

Sakın almayın!

Dünyanin her tarafindan ciddi derecede NVIDIA bundan sikayet aliyor.

Oynadığınız oyunun ayarlarında yer alan 'V-Sync' özelliğini açar iseniz, ekrandaki 'titreme' sorunu düzelecektir. Tüm ekran kartlarında V-Sync açık olmadığı zaman aynı sorun var.

Arkadaşlar, MSI GTX 1660 Super ekran kartim var. Ve bu kartlarda bir sorun var genel olarak ozellikle benim gibi 144Hz monitör kullananlar da mevcut ekranda titreme oluyor NVIDIA'ın sitesinde çogu GTX 1660S kullanicilari NVIDIA'ya duyurmaya calisiyor. Ve NVIDIA bunu çözmemek için 3 maymunu oynamakla meşgul gibi görünüyor.

Sakın almayın!

Arkadaşıma 1660 Super'li sistem toplamıştım gayet memnun.

Sakın almayın!

Sorununuz olabilir ama bu herkesin bu sorunu yaşayacağı anlamına gelmez. O yüzden almayın diye bir başlık açmanız saçma olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı