Sakince araba sürmek için oyun önerisi

Araba sürmekten her zaman keyif almış biriyim. Şimdi de bir yandan şarkı dinlerken bir yandan uzun yollarda araba sürebileceğim bir oyun arıyorum. GTA 5 nasıl bir tercih olur? Hiç GTA oynamadım. Epic Games hesabımda bir GTA 5 var.

Hocam GTA ile sakinlik birbirine zıt kavramlar :D

Oyun önerecek olursam City Car Driving, Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator.

Araba sürmekten her zaman keyif almış biriyim. Şimdi de bir yandan şarkı dinlerken bir yandan uzun yollarda araba sürebileceğim bir oyun arıyorum. GTA 5 nasıl bir tercih olur? Hiç GTA oynamadım. Epic Games hesabımda bir GTA 5 var.

Hocam GTA meknaiklerini araba sürmye fokuslamış bir oyun değil harita büyük araba sesleri güzel ama bayağı eksik var sadece araba sürmeye odaklanırsanız bence Forza olabilir ya da bus similatör var şu an ücretsiz Steam'de ya da ETS bu da 9 lira şu anda amacınız herhangi bir araçsa yani traktör falan sürerseniz farming var bayağı eğlenceli oyun öneririm sürme mekanikleride güzel.

Herkese önerileri için teşekkür ederim. Şu anlık kararım Forza ve GTA 5. eğer olurda sevmeye başlarsam ETS alabilirim belki. Zaten sık sık indirime giriyor.

F1 Monaco haritası. Sakin sakin kullanırsınız. :D Şaka bir yana ETS2 MP olabilir. 110 KM/H sınırı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı