Sametsalik.com güvenilir mi?

ErezayiR

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Instagram'da reklamını gördüm 100TL'ye bir paket satıyor eğitim paketi kullanan var mı 100 TL'ye bana çok şey katmasını beklemiyorum zaten ama en azından sipariş verirken sıkıntı olur mu güvenilir mi?

Ödeme kısmında sıkıntı çıkacağını sanmıyorum fakat bu e-kitap'ı almanız bir işe yaramayacak. Paranızı boşa harcamayın bence.

Ödeme kısmında sıkıntı çıkacağını sanmıyorum fakat bu e-kitap'ı almanız bir işe yaramayacak. Paranızı boşa harcamayın bence.

Merhaba arkadaşım, ben Samet Salık gördüğüm kadarı ile eğitimlere göz atmadan yorum yapmışsın. Mail adresini bana gönder sana eğitimleri hediye edeyim. Eğer gerçekten kullanıcılara yardımcı olmak istiyorsan eğitimlere göz attıktan sonra bu yorumunu güncelle. Eğitimleri inceledim gerçekten hiçbir faydası yok diye tekrar yorum at. Yok amacın sadece yorum yapmış olmak için yorum yapmaksa ona yapacak bir şey yok.

Sevgiler.

Instagram'da reklamını gördüm 100TL'ye bir paket satıyor eğitim paketi kullanan var mı 100 TL'ye bana çok şey katmasını beklemiyorum zaten ama en azından sipariş verirken sıkıntı olur mu güvenilir mi?
mail adresini [email protected] adresine gönderirsen ücretsiz paylaşayım 100TL ödemene gerek yok dostum.

E kitap olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler.
Ayrıca bu bir e-kitap değil 50 saatlik bir video seti. İçinde Shopify mağaza kurulumundan Meta reklamlarına tüm bildiklerimi ekosistemi geliştirmek için ekledim. Eğitim setine işe yaramaz diyerek yorum yapan arkadaşın eğitimlerin e-kitap değil video seti olduğunu bile bilmeden yorum yapması muhteşem

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2023-12-18 at 17.54.09.png
    Screen Shot 2023-12-18 at 17.54.09.png
    625,3 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşım, ben Samet Salık gördüğüm kadarı ile eğitimlere göz atmadan yorum yapmışsın. Mail adresini bana gönder sana eğitimleri hediye edeyim. Eğer gerçekten kullanıcılara yardımcı olmak istiyorsan eğitimlere göz attıktan sonra bu yorumunu güncelle. Eğitimleri inceledim gerçekten hiçbir faydası yok diye tekrar yorum at. Yok amacın sadece yorum yapmış olmak için yorum yapmaksa ona yapacak bir şey yok.

Sevgiler.

mail adresini [email protected] adresine gönderirsen ücretsiz paylaşayım 100TL ödemene gerek yok dostum.

Ayrıca bu bir e-kitap değil 50 saatlik bir video seti. İçinde Shopify mağaza kurulumundan Meta reklamlarına tüm bildiklerimi ekosistemi geliştirmek için ekledim. Eğitim setine işe yaramaz diyerek yorum yapan arkadaşın eğitimlerin e-kitap değil video seti olduğunu bile bilmeden yorum yapması muhteşem
Teşekkür ederim dün akşam satın aldım zaten yüzde 50 indirim kodu vardı 50tl ye aldım. Kitap da değilmiş video olarak eğitimler. Güzel duruyor şuan daha izlemedim. Etsy de 39 satışım var benimde dropshipping den az çok biliyorum birşeyler.

Merhaba arkadaşım, ben Samet salık gördüğüm kadarı ile eğitimlere göz atmadan yorum yapmışsın. Mail adresini bana gönder sana eğitimleri hediye edeyim. Eğer gerçekten kullanıcılara yardımcı olmak istiyorsan eğitimlere göz attıktan sonra bu yorumunu güncelle. Eğitimleri inceledim gerçekten hiçbir faydası yok diye tekrar yorum at. Yok amacın sadece yorum yapmış olmak için yorum yapmaksa ona yapacak bir şey yok.

Sevgiler.

Mail adresini [email protected] adresine gönderirsen ücretsiz paylaşayım 100TL ödemene gerek yok dostum.

Ayrıca bu bir e-kitap değil 50 saatlik bir video seti. İçinde Shopify mağaza kurulumundan meta reklamlarına tüm bildiklerimi ekosistemi geliştirmek için ekledim. Eğitim setine işe yaramaz diyerek yorum yapan arkadaşın eğitimlerin e-kitap değil video seti olduğunu bile bilmeden yorum yapması muhteşem.

Hediye etmenizi istemiyorum. Böyle bir eğitiminde hiçbir işe yaramayacağını düşünmüyorum. İyi günler.

Hediye etmenizi istemiyorum. Böyle bir eğitiminde hiçbir işe yaramayacağını düşünmüyorum. İyi günler.
Tabiki istediğini düşünmekte özgürsün ancak senin düşüncen bu eğitimlerle bir sürü kişinin e ticaret yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. "Paranızı boşa harcarsınız" dediğin eğitimlere millet teşekkür ederken senin onu e-kitap zannederek yorum yapman haksızlıktı. Bende haksızlığa uğrayan kişi olarak bunu düzelttim.

Ne olduğunu bilmeden yorum yapmak yerine iyice araştırıp ondan sonra yorum yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu yorumlar herekese açık alanlarda yapılıyor. Çamur atmak 1 dakika ancak onu temzilemek böyle saatlerce bazen aylarca zaman kaybına sebep oluyor.

Sevgiler

Yeni konular

Geri
Yukarı