Samimi olduğum kankama aşık olmaya başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi bir kankam var ve çok samimiyiz. Ben son dönemlerde ona aşık olmaya başladım fakat o ise beni arkadaşı ile tanıştırıyor, ne yapacağımı bilmiyorum çok karmaşık bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aranızdaki ilişkiyi bilmem ama çoğunlukla bu arakdaşlığınızı etkiler ve hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Ben bizzat yaşamadım ama arkadaş grubumuzdan birinin diğerine aşık olup reddedilmesi yüzünden şu anda eskisi gibi değil. Yani karar vermelisin arkadaşlığınız mı yoksa aşk mı?

Aranızdaki ilişkiyi bilmem ama çoğunlukla bu arkadaşlığınızı etkiler ve hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Ben bizzat yaşamadım ama arkadaş grubumuzdan birinin diğerine aşık olup reddedilmesi yüzünden şu anda eskisi gibi değil. Yani karar vermelisin arkadaşlığınız mı yoksa aşk mı?
Her şeyi özetleyen yorum.

Son düzenleme:
Aranızdaki ilişkiyi bilmem ama çoğunlukla bu arakdaşlığınızı etkiler ve hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Ben bizzat yaşamadım ama arkadaş grubumuzdan birinin diğerine aşık olup reddedilmesi yüzünden şu anda eskisi gibi değil. Yani karar vermelisin arkadaşlığınız mı yoksa aşk mı?
Karmaşık bir durum yani beni sevdiğini zannediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı