Çözüm SAMP Crash sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
GTA San Andreas kurulu olmadığı için ben de yazılı anlatacağım, rehber kısa.

Buradan SAMP Add-On' u kurun ve kurulacak bölümü oyunun klasörünü belirleyin. Kurulumdaki özelleştirmeleri siz kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bundan sonra oyunun .exe dosyasına gelin ve uyumluluk modunu Windows XP Service Pack 3 olarak işaretleyin.

Oyunda mod çakışması olabilir CLEO mod veya modloader ile mod varsa kaldırın.

Bu kadar :D.

GTA San Andreas kurulu olmadığı için ben de yazılı anlatacağım, rehber kısa.

Buradan SAMP Add-On' u kurun ve kurulacak bölümü oyunun klasörünü belirleyin. Kurulumdaki özelleştirmeleri siz kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bundan sonra oyunun .exe dosyasına gelin ve uyumluluk modunu Windows XP Service Pack 3 olarak işaretleyin.

Oyunda mod çakışması olabilir CLEO mod veya modloader ile mod varsa kaldırın.

Bu kadar :D.
SAMP ile uğraşanlar bana göre dünyanın en sabırlı insanlarıdır. MTA varken SAMP'a asla bulaşmam. Çünkü MTA daha rahat.

25 Mart 2021' e kadar TURK-IBIZA FreeRoam' da oynuyordum. 14 yıllık sunucu kapandı, bıraktım. Arada bir California HP giriyorum da Ibiza kadar sarmıyor.
Vay be... Ben Z Group'ta takılırdım çok. Sonra drift serverlarına girmeye başladım. Evil Empire'da takılıyordum genelde...

SAMP ile uğraşanlar bana göre dünyanın en sabırlı insanlarıdır. MTA varken SAMP'a asla bulaşmam. Çünkü MTA daha rahat.
SAMP şu an en çok oynanan GTA oyunu bildiğim kadarıyla Online olarak.

10-15 tane 1000 çeken sunucuları var, yabancı serverlar.

Ayrıca TR'de de 300-400 civarı oynanan Roleplay sunucular var.

Ek olarak, CodSMP kurarak da crash sorununu çözebilirsiniz.

Hala bayağı bayağı oynayan var Losland RP Die bir sunucu çıktı her geçen gün gelişiyor ve oyuncu sayısı 500'ün aşağısında olmuyor (akşamları) Onun dışında Rina Roleplay var giriş seviye bilgisayarı olanların oynamasını önermem sunucu MTA'ya çevrilmiş gibi her köşede map var orta seviye veya ortadan da yüksek bilgisayar ile (akıcı) oynayabilirsiniz baştan söyleyelim.

Geri
Yukarı