Şampiyon Galatasaray!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GS'ye hata sonucu verilen penaltıların, Fenerbahçe için de geçerli olduğunu çabuk unutmuşuz sanırım. Hakem konuşma kayıtlarını izlemenizi öneririm.

Galatasaray kaç tane "penaltı ile" maç kazanmış, Fenerbahçe kaç tane "penaltı ile" kazanmış? Fenerbahçe'nin aldığı son dakika penaltıları olmasa, aradaki fark bu kadar az olmazdı.
Daha Sivas'ta verilen haksız penaltı yüzünden puan kaybeden bir takıma söylediğiniz şeye bakın :D
Asıl olay gösterilmeyen veya gösterilen saçma sapan kartlar üzerinden dönüyor ama haberiniz yok.

Yabancı hakem istediniz, yabancı hakemler onayladı. Yoksa yabancı hakemleri de mi satın almışız :D.

"Acaba şöyle olsaydı şampiyon olur muyduk?" diye düşünmeye devam. Seneye "gerçek" 5. yıldızımızı alacağız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yabancı hakem istediniz, yabancı hakemler onayladı. Yoksa yabancı hakemleri de mi satın almışız :D

"Acaba şöyle olsaydı şampiyon olur muyduk?" diye düşünmeye devam. Seneye "gerçek" 5. yıldızımızı alacağız.
Antalyaspor maçı, İstanbulspor maçı, Kasımpaşa maçı, 10 kişiye isabetli şut çekemeden kapattığınız toki park maçı...

Hakkı yenen tarafın kim olduğu apaçık belli ama siz yıldız takmaya devam, seneye UCL'de gruptan çıkabilirseniz bir yıldız da benden olsun hadi :D

Hissiyatımsı penaltılarla buralara kadar gelen ben miydim? Dinime küfreden müslüman olsa. Sizi duyan da Fenerbahçe'ye hep haksızlık yapıldığını sanacak.

Eğer konu hak hukuk ise şikayet edecek en son takım Fenerbahçe'dir. İstediğiniz kadar algı yapabilirsiniz. Sonuç belli.

Herhangi bir taşa laf anlatmak, gs'li taraftara laf anlatmaktan daha kolaydır. En azından bir süre sonra sıkılır, utanır, gururu kırılır "Abi tamam ben gerçekleri görüyorum ama işime gelmiyo! Şampiyon olalım da yanağımı okşasınlar." falan der. Siz iflah olmazsınız.

Adil olmayan bu rekabet ortamında ofsaytımsılarla şampiyonumsu olup mutlu oluyorsunuz, diyecek söz yok, doktor kendi haline bırakın dedi der geçeriz. Herkesin karakteri, şerefi, gerçekleri görme yetisi kendine göre. Bu yüzden Fenerbahçe tarihin en şerefli 28 lig kupasını müzesinde barındırıyor. Biraz daha yanak okşatın, elbet siz de takarsınız 5 yıldızı. 😂

Tebrik ederiz. On yıldır anca tebrik ediyoruz zaten. :D

Biraz daha fenerlilerin yorumlarını okumaya devam edersem, keyiften bayılacağım. Dünyadaki en iyi gece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tüm sezon şu ortamı bekledim. Geleneği bozmak yok, şarkılar Dj Sergio'dan :D.

Kalpleri kırılmasın, ben şahsen üzüldüm. Cumhuriyet öncesi maçları falan da araştıralım 6. yıldız çıkar belki bir yerlerden. Süper Lig dışında yıldızlarını gören yok, bari burada sevinsinler.

Fener adminini yazdığı şiirden dolayı da tebrik ederim. 3B sınıfından Ayşeyi de şiir okumaya davet ediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı